Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ajándékot adjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot adjak a barátomnak/páromnak/szerelmemnek?

Figyelt kérdés

Az olyan kommenteket szeretném, ha mellőznétek, hogy én ismerem, nekem kellene tudnom mire vágyik stb. Két éve vagyunk együtt, és ez idő alatt már elég sok dolgot kilőttünk, ezért kérem a ti segítségeteket, hátha van valami jó ötletetek. Ő 20 éves, én 19.

Ezeket az ötleteket kérlek ne írjátok:

- főzés

- szex és vele kapcsolatos dolgok

- könyv

- parfüm és egyéb tisztálkodási szerek

- közös kép, vagy ezekből album

- ruhaneműk

- gravírozás

Várom a segítségeteket, előre is köszönöm! :)



2014. jan. 4. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.

Képeslap, saját készítésű képeslap...

Én pl. tavaly valentin napra egy cd-t adtam neki (olyan számokkal amik kettőnknek sokat jelentenek), csináltam neki borítót, és ilyesmik. :)

2014. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bencejump válasza:
pénztárca vagy esetleg valami amire szüksége van/lehet, azok mindig jó ajándékok:)
2014. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!