Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes elmondanom barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmondanom barátomnak?

Figyelt kérdés
Egyik nap találkoztam egy sráccal, aki az elején nem volt túl szimpatikus, mert szinte mindenkibe belekötött meg minden, és alapból nem szeretem az ilyen embereket. Én próbáltam vele beszélni, hátha normálisabb lesz. Az elején velem is bunkó volt, de aztán végülis megtaláltuk a közös hangot, az lett a vége hogy lefeküdtünk. Most már én is nagyon bánom, mert nem gondolkodtam, de nem tudom barátom mit szól hozzá, vagy hogy elmondjam-e.
2014. jan. 3. 01:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D
2014. jan. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noydra ***** válasza:
R..banc vagy. Mond el neki és hagyd el.
2014. jan. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hat ha utolag derul ki akkor duhosebb lesz
2014. jan. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ne mond el ,minek okoznál fájdalmat
2014. jan. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
gyökér, és még ti lányok mondjátok állandóan milyenek a pasik stb pff.....
2014. jan. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ribi vagy
2014. jan. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy sejtésed mit szól majd hozzá a barátod. És nekem mindegy, hogy elmondod-e, már így is a lotyó vagy.
2014. jan. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*egy
2014. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
zongorista vagy
2014. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a kilences a hatosnak ment
2014. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!