Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy szakításon vagyok túl, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakításon vagyok túl, és teljesen felemészt az önsajnálat. Hogy tudnék kitörni ebből? Életem szerelme volt.22/F

Figyelt kérdés
Alapjában is csendes nem bulizós srác vagyok, és így a kimozdulás sem segít. Az italt egyáltalán nem szeretem, szóval abba sem fogok menekülni. Valami tanács ti hogy tettétek túl magatokat egy szakításon?

2014. jan. 4. 21:18
 1/3 Frepi voook ***** válasza:

Nézz Archer-t! Engem felvidít :)

Amúgy sajnálom, de túl fogod élni.

2014. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi első! Az tényleg jó. :D én is imádom
2014. jan. 4. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kicsit több, mint egy éve éltem át ugyanezt, én is hasonló vagyok, mint te (nem vagyok bulizós és nem szeretek inni). Én jó pár hónapig olyan voltam, mint egy élőhalott, és csak idővel enyhült a fájdalom, úgyhogy lehet sablonosan hangzik, de tényleg csak az idő segíthet.

Mondjuk nekem leginkább az segített, hogy nyáron újra összejöttünk, mivel rájöttünk, hogy nem tudunk a másik nélkül élni. Lehet, hogy majd ő is rájön erre később :) Vagy erre úgy érzed, egyáltalán nincs esély?

Ha szeretnéd, írd le részletesebben privátban és én is leírom a tapasztalataim. :) 22/L

2014. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!