Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik és az önsajnálat?

Figyelt kérdés

Pár hete megismerkedtem egy pasival. tök jól, alakult minden, de sajnos egy baleset miatt meg kellett műteni a lábát, és most fekvőgipszben van. És pár napja teljesen megkergült. Elüldözte maga mellől a legjobb barátját. Velem meg szüneteltetni akarja a kapcsolatot, mert szerinte én támadtam azzal, hogy bizalmatlan vagyok vele :)

Ilyenkor mi a jobb, hogy kivárom, míg megnyugszik. Vagy pedig megpróbálom ápolgatni a kis lelkét?



2012. júl. 15. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem azért kicsit "tolakodj", már ha szeretnél beszélgetni vele. ne hogy még azt higgye, hogy most h "lebénult" már nem is érdekel :)
2012. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!