Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szólok hozzá és kerülöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szólok hozzá és kerülöm, vagy úgy teszek mintha nem fájna?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 14:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mivan?
2014. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
melyik éri meg neked jobban?
2014. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ez eléggé a szituációtól függ... Kifejthetnéd.
2014. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
mindkettővel veszítek,nem tudom melyikkel nyerhetnék többet ha kerülőm őt veszítem el ha úgy teszek mintha még valami megmaradhat akár barátság is,de így meg fáj
2014. jan. 5. 14:11
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem őt már elveszítetted, ezen nincs mit küzdeni.
2014. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 besenyőpistabácsi ***** válasza:
100%
Nem is kellenek azok az írásjele, csak a magyartanár heppje! Úgysem tudjuk mit szeretnél kérdezni!
2014. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nem a küzdelemről van szó a kérdésre válaszolj!
2014. jan. 5. 14:14
 9/22 A kérdező kommentje:
akik az írásjelért és a nem tudom mit akarsz kérdezniért vannak itt legyenek szívesek becsukni az ajtót távozás után köszönöm!Akik meg itt maradnak azokkal szívesen beszélgetek!
2014. jan. 5. 14:16
 10/22 anonim ***** válasza:

Válaszoltam a kérdésre, kiscsillag. Hagyd a fenébe, mert ha úgy teszel, mintha nem fájna, azzal letagadsz valamit. Olyan, amilyennek szeretnéd, már úgysem lehet a kapcsolat. Ha fáj, nem lehetsz boldog. Nem kerülni kell meg nem szólni hozzá, hanem egyszerűen elengedni.

Nem kell parasztkodni amúgy se, segíteni próbálok neked, te meg bunkózol... Esetleg ha értelmes kérdést tennél fel, vagy ki lehetne belőled nagy nehezen szedni, hogy mégis mi a francról beszélsz, több érdemi választ kaphatnál.

2014. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!