Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak alacsony lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak alacsony lányok akik ismerkednének egy 17 éves fiúval Budapestről?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, Nagyon tetszenek az alacsony lányok és szívesen ismerkednék velük. 183 cm magas vagyok. Én egy Budapesti fiú vagyok aki szereti a romantikát, az érzelmeket. Sokak szerint egy kedves eszes valamire való ember vagyok. Bár szerintem ez túlzás. Egyébként szeretek viccelni és sajnos néha túlzásba is viszem de hála az égnek eddig még senkit sem zavart. Szeretem kimutatni az érzéseimet és küzdeni a másikért. Megtenni neki bármit hogy boldog lehessen. Szeretek szeretni és szeretve lenni. Remélem amit eddig írtam tetszett neked és kíváncsivá tettelek hogy még is ki vagyok. Várom a leveledet. Üdvözlettel: Dávid

2014. jan. 5. 17:49
 1/2 anonim válasza:
Szia Dávid nekem tetszik a leírás csakhogy 14 éves vagyok .
2014. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja és alacsony :D
2014. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!