Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell egy tini lánynak sem egy alacsony, aranyos, cuki fiú, miért kell minden lánynak a magas, nagy súlyú fiú csak?

Figyelt kérdés
Elegem van már, hogy én csak egy ilyen nyomi, cuki, aranyos fiúka vagyok. Sajnos a piciség génjét örököltem, mindenki ilyen 160centi körüli az ősöknél, így én sem lettem sokkal magasabb és ráadásul még hízni sem tudok, gizda vagyok és a fejem is szar. Akiknek bejöttem azoknak csak azért, mert cuki voltam, szerintük, de sosem olyannak kellettem, akit én néztem ki magamnak és ez már nagyon zaver, más meg, csak elég, ha hozzá szól a lányhoz és a külseje miatt máris mosolyognak rá a lányok meg odáig vannak érte.
2013. dec. 12. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem férfi kell (van), nem "cukifiú"
2013. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Azért mert mi hulye barmok vagyunk! Egy lany
2013. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, számomra sem vonzó szexuálisan egy "alacsony, aranyos, cuki" fiú, de attól még lehet szimpatikus, csak inkább olyan "kisöcsi" kategória
2013. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress egy alacsonyabb lányt! Nincs elveszve az ügy, csak kevesebb lány közül válogathatsz :) Az se utolsó szempont, ha felvehet melletted egy magassarkút :) Hidd el egyszer te is megtalálod az igazit.
2013. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert úgy viselkedsz, mint egy aranyos, cuki fiú. Változtass - ne bunkózz be azért...


A barátom alacsonyabb nálam, mégis férfiként tekintek rá, mert úgy viselkedik. Határozott, udvarias, segítőkész, okos... nem nyámnyila és nem nyavalyog, hogy mennyire kitoszott vele a sors. Jó, néha megjegyzi, hogy lehetne magasabb, mire én: éreztettem veled akár egyszer is, hogy zavar? Mert nem zavar.

2013. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Eny82 válasza:
H
2013. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Eny82 válasza:
Hm... Hát az igaz, hogy nem nagyon bírjuk az ilyen fiúkat. De ha edzel, na az segít! A beválós tippem: Ketlebell
2013. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azóta változott a helyzet?
2023. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!