Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Állandó szájrapuszi normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó szájrapuszi normális egy 2 éves kapcsolatban? Ez normális?

Figyelt kérdés

Mindig csak szájra puszit kapok a barátomtól, csak ha szex van, akkor kapok rendes csókot.

Elbúcsúzásnál, köszönéskor is csak szájra puszi...(Nem vagy ápolatlan, igényes vagyok, nem rosszak a fogaim és a leheletemre is odafigyelek.)

Pedig olyan jól esne csak úgy is kapni csókot, nyilván nem azt mondom, hogy a családom előtt dugja le a nyelvét a tokomon..stb.


23/L



2014. jan. 7. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Megcsókolgatlak én ha erre vágysz kiscirmos
2014. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret állandóan nyalakodni, ha zavar akkor szólj neki, ennyi az egész :)
2014. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom eddig sem tépte ki a nyelved a helyéről, hogy megnémultál. :D 23 éves nő vagy, több észt az új évben! :):):)

KOMMUNIKÁCIÓ--> drágám, nagyon jól tudna esni, ha többször csókolóznánk rendesen, nem csak hámozásnál.

2014. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vele beszéld meg, nem is értem 2 év után miért nem lehet ezt megbeszélni vele. Talán csak nem szeret csókolózni.
2014. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kommunikáción kívül, amit már ellőttek abszolút jogosan felettem, én még annyit nem értek a helyzetben, hogy te akkor ezek szerint soha nem próbáltad még megcsókolni rendesen?
2014. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csókold meg te őt, amikor arra vágysz!
2014. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Komolyan két év alatt nem bírtad kinyitni a szád??? NEM, ez nem normális... -.-
2014. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kapd el te, és csókold meg! :) Miért várod, hogy kitalálja mit szeretsz, ha el sem mondod neki, és meg sem mutatod neki, hogy neked mi a jó?


De könnyen lehet, hogy neki a csók a szexualitással kapcsolódik össze, és el tudom képzelni, hogy nem akarja kitenni magát felesleges ingereknek olyan helyzetben, ahol igen csak valószínű, hogy nem vár rá beteljesülés. Ez persze csak tipp, tényleg beszélned kellene vene róla, ha zavar téged.

2014. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az exemmel jársz. Ő is ugyanilyen volt. És nem azért, mert nem kommunikáltam vele, hanem mert így szerette.


Én örülök, hogy a mostani párom nem ilyen, nem is bírnám többé.

2014. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

És az normális hogy 2 év alatt nem tisztázódott, hogy te igényelnéd hogy többet csókoljon? Nem voltál képes kinyitni a szádat, hogy téged ez zavar?


Ha végig ilyen volt a párod és ez neked nem tetszett, és ő nem is igényli a több csókot, minek vagy vele 2 éve? Miért nem keresel olyan párt aki jobban illik hozzád, és szeret csókolózni úgy ahogy te hm?


Beszéld meg vele, aztán dönts belátásod szerint.


27/N

2014. jan. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!