Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha valaki megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki megcsal valakit annak miindig van oka vagy sok ember "alapból ilyen megcsalós" fajta?

Figyelt kérdés
elsősorban vélemenyékre lennék kíváncsiszerintem ez elég szubjektív :) mert szerintem ha valaki igazán szereti a párjátnem csalja meg akármilyen csajozós/paizós.

2014. jan. 12. 22:12
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:

Igen ez ennyire egyszerű, nem csalja meg ha tényleg szereti.


Ha megcsalja akkor vagy, már nem szereti mert valami elmúlt vagy történt, vagy nem is szerette sosem igazán.

2014. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Oka mindig van, ha más nem is, valamelyik fél előbb unja meg a másikat, de gyáva bevallani neki, akkor történik meg általában egy harmadik féllel.
2014. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
egyetértek veletek, köszönöm a vééleményeket:) és mi a helyzet azokkal akik régóta vannak együtt párjukkal és folyamatosan csalják? :O
2014. jan. 12. 22:18
 4/13 ASOT ***** válasza:

Az a legrosszabb fajta :)

Ott az egyik vak.

A másik meg egy kétszínű élősködő.

2014. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de annak is csak van oka... valami ott se működik
2014. jan. 12. 22:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de férfiak között dolgozom, és folyamatosan hallom az ilyesfajta beszélgetéseiket. Egyszer rá is kérdeztem, hogy úgy mégis hogyan képesek megcsalni a párjukat, ha szeretik! Erre kb. mindannyian azt felelték, hogy ők szeretik a párjukat tényleg, és semmi esetre sem hagynák el őt, sőt kikészülnének, ha a csaj hagyná el őket, csak egyszerűen külön tudják választani a puszta testiséget, meg az érzelmeket. És néha-néha kell valami új is, aztán még jobb lesz a szeretett nővel.

Őszintén szólva nem tudom, hogy ennek mennyire lehet(ne) hinni, én elég kétségekkel telin fogadtam, de azért gondoltam ideírom, mint személyes "tapasztalatot" férfiak szájából hallva.

2014. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
lehet h velem van de ezt nem értem..:D de köszönöm :)
2014. jan. 12. 22:35
 8/13 A kérdező kommentje:
*velem van baj :D
2014. jan. 12. 22:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, nekem is magas, hogy véleményük szerint külön tudják választani az érzelmeket meg a testiséget. Ezért volt nagyon hihetetlen számomra, de hát ők tudják. Amúgy ebben szerintem némi kifogás is van részükről.
2014. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
valószínüleg ezzel nyugtatják magukat :/
2014. jan. 12. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!