Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két visszafogott, szégyenlőseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két visszafogott, szégyenlősebb fajta ember között kialakulhat egy izgalmas, életrevaló, jó párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata ilyesmiről? Működhet egy ilyen kapcsolat? Gondolom miután feloldódtak,azután lehet jó,de hogy jutnak el addig,ha nem tudnak miről beszélgetni,mert félénkek az elején?

20/L


2013. márc. 23. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát, remélem
2013. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sehogy.Legalább 1 valaki kell,aki elég felnőtt,épp ember.Aki nem félénk.Különben mindketten megmaradnak olyannak,amilyenek.

Én jártam már visszahúzódó lánnyal.És csináltam belőle egy majdnem teljesen normálisat.De én nem vagyok olyan,mint ő,és nem is voltam.

2013. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem...az egyiknek normálisnak kell lennie..
2013. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A szégyenlősségen mindenképp túl kell lépnie legalább az egyiknek, hogy aztán bátorítsa a másikat, hogy merjenek lépni, megtenni ezt azt, megmutatni magukat...
2013. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hajaj, de még milyen. Főleg ha a felszin alatt izzó láva tombol-mindkettőjüknél:DD Nem egy ilyenről tudok:D
2013. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy szégyenlős ember már nem is lehet normális?????
2013. márc. 23. 17:20
 7/11 anonim ***** válasza:
vannak akik szerint a szégyenlősség nem normális dolog..
2013. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb így a felállás mint egy vadóc-szégyenlős kombó. egy idő után viszont tényleg nem ártana elkezdeni beszélgetni, feszegetni egy kicsit a határokat. Abba kell belegondolni, hogy "igen, itt áll előttem az az ember akivel egy életre tervezek, aki engem a legjobban fog ismerni. Akkor meg minek legyek szégyenlős?" plusz egy kis önbizalomerősítés nem fog ártani, amit pont hogy a közös beszélgetések alkalmával fogtok elérni. szóval hajrá :)
2013. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Antonius Caepio ***** válasza:

Egy félénk ember is lehet közvetlen, ha a másikban felismeri saját magát. ;-)


Szerintem a hasonló életvitel és személyiség előny, nem hátrány.

2013. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A szégyenlősség,a visszafogottság -ezek nem természetes dolgok,általában valamitől kialakul az emberekben.És nem pozitív dolgok miatt.

PL ismerek olyan lányt,aki 11 éves,majdnem minden éjjel bepisil,és ha valaki megöleli,lehet el is sírja magát.Mert ...na mindegy,szóval nincs jó élete.Belőle is ilyesmi lesz,ha nem rosszabb.

De 2 almából nem lehet vegyeslekvárt készíteni,ahogy a nagyanyám mondaná.

2013. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!