Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok mást, csak ő kell....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok mást, csak ő kell. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfelejteni az első igaz szerelmemet. Május óta tetszik, de úgy hogy megláttam és rájöttem hogy ő az igazi. Kis idő múlva rájöttem hogy hívják, és idővel rá is írtam chat-en. Beszélgettünk sokat, találkozgattunk is utána, aztán bevallottam mit érzek iránta. Ő elmondta hogy nehezen kötelezi le magát, de 2 hónap szenvedés után megmondta, hogy most eljött az idő, jártunk. Minden megvolt vele, és el sem hittem hogy még egyszer ő az enyém lesz. Aztán pár nap múlva furcsán viselkedett velem, idő után megmondta hogy neki más is kell, nem csak én. Nem tud hosszú kapcsolatba lépni egy lánnyal. De engem nem akart átverni .. Sok haverjával jóban vagyok és ők segítenek. De 1 hete szakítottunk és nem bírom anyagilag. Össze vagyok esve és nekem nem más kell, hanem ő! Mit tegyek hogy lezárjam végre ezt az ügyet? Segítsetek kérlek :|

2014. jan. 14. 18:14
 1/6 anonim válasza:

Írd le százszor, hogy Nem vagyok szerelmes.


Tudom hülyén hangzik, de tényleg segít.

2014. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"De 1 hete szakítottunk és nem bírom anyagilag"- WTF ???? Hát akkor próbálj összejönni egy pénzes formával.
2014. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó, bocsánat elírtam ... nem bírom sehogy se .. nem a pénz érdekel :)
2014. jan. 14. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyust!
2014. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok egyébként.. nem tehetek ilyen dolgokat (körülmények miatt..stb) de megpróbálom majd egy lapra írni többször hogy nem vagyok szerelmes.. Túlságosan szeretem őt még mindig.
2014. jan. 14. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Eletem ertelmevel 4 ev ebbol 2 ev egyutt eles fel ev vita most en szenvedek miatta megolte a lelkem üres vagyok neha a banat elnyomja a haragot es fajdalmat akkor talan egyutt lehetnenk ujra de utana a harag elnyomja megbocsajtast es belyeget nyom rank


szal vannak rosszabb helyzetek is es lesznek is

2014. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!