Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás, hogy egy kis "levegőt" akarok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nem vagyok együtt vele, csak ismerkedünk. Szimpatikusak vagyunk egymásnak, működhetne a dolog, de: még így is, hogy csak ismerkedünk, állandóan hív. Egész nap csörög a telefonom, ha felveszem, minimum fél órát eldumál, ha nem veszem fel, percenként küldi az sms-t, hogy ejnye, igazán odafigyelhetnék a telefonomra, stb... rengeteget kell tanulnom, ő dolgozik, azt se érti meg, ha előadáson vagyok. Csak hívogat. Már mindenki megjegyezte, hogy ez túlzás...

Én vagyok a bunkó, hogy napi 1-2 alkalomnál többször nem veszem fel a kapcsolatot vele? Meg így már kapcsolatba se nagyon merek kezdeni...mi lesz akkor?


2014. jan. 5. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez borzasztóan ismerős... még annak örülj, hogy nem az osztálytársad, mert nekem az. -.-

Ez egyáltalán nem normális. Ha már mondtad neki, hogy zavar amir csinál, és próbáljon kevesebbet keresni, és nem teszi meg, akkor hagyd figyelmen kívül, hátha észreveszi magát.

2014. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad ebbe.

Nekem is egyszer majdnem így ment tönkre a kapcsolatom, de aztán leültünk és tisztáztuk a helyzetet.

Szerintem először te is csináld ezt.

2014. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még akkor is sok, ha párkapcsolatban vagytok. Ha együtt se vagytok, csak ismerkedtek, egyenesen zaklatás. Én biztos, hogy nem akarnék vele többet találkozni, mert tuti kattant, ha nem érti ezt meg. A párkapcsolat sem lehet leányálom vele...
2014. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki! Először csak poénosan, aztán kérlelve, majd komolyan, hogy ez engem megfojt. Ilyenkor visszavesz.... 1-2 óráig nem keres, majd újra.
2014. jan. 5. 13:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Hajaj,ez meg parkapcsolatban is tul sok.A helyedben gyorsan lezarnam a dolgot, mert ez mar beteges.
2014. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha hal vagy!
2014. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor vegleg zard le,monddmeg, hogy soha tobbet ne keressen. Vagy beszeld meg egy baratoddal, hogy jatssza el par napig a baratod szerepet, hogy most osszejottetek, es o razza le a sracot, mert az ilyenek nem mindig ertik meg azt a szot,hogy nem.
2014. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem decemberben volt ilyen "kapcsolatom". Körülbelül 3 hét alatt tele volt vele a hócipőm. Azt tegyük hozzá, hogy én dolgozom. Mindennap üzenetekkel bombázott, ha nem írtam vissza akkor írt, hogy tudja, hogy elolvastam, miért nem írok. Ha mondtam neki, hogy szeretnék egy kis levegőhöz jutni akkor megsértődött. El kezdett írogatni a barátnőmnek, hogy mit csináljon, mihez kezdjen.


Nagyon rossz érzés volt. Nem vagy hibás, ha nem ért a szóból akkor penderítsd ki és ne engedd vissza.

2014. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, igen, még amit az utolsó írt is igaz, hogy amikor megpróbáltam figyelmen kívül hagyni (osztálytársam), akkor meg a barátnőimet terrorizálta velem kapcsolatban, nem győztem tőlük bocsánatot kérni, hogy miattam őket zaklatja. Szóval ha nem ért a szóból, hagyd végleg, te legalább megteheted.

Első voltam.

2014. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!