Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú , aki mindenkinek beszól , arrogáns , nagyképű , nagyszájú.Meg vannak a saját baromságai , amit ő halálosan komolyan gondol , miközben tökre hülyeségek. Ő tipikus az a nagyszájú menő srác meg minden. Nagyon népszerű , mindenki ismeri , általában a lányokkal hülyülni szokott , csipkelődök meg ilyenek , de köztünk valahogy kialakult valami különleges. Velem nem kötözködik , nem szól be gúnyos megjegyzéseket. Minden tesi órákon kezdődött , mint ketten felmentettek voltunk , vagy 2 hétig , és minden egyes tesi órán kialakult egy rutinunk. Ő foglalt nekem helyet , mikor vége volt pedig én megvártam még elmegy a cuccáért. Na szóval mikor először leült mellém tökre ideges voltam meg minden , mert azt hittem hogy nekem is be fog szólni , ami nagyon nem hiányzott volna , mert pont olyan önbizalom hiányos napom volt. Lányok , szerintem ti tudjátok az milyen... Mikor csúnyának , meg kövérnek hiszed magad... Valahogy ez ki jött belőlem , hogy mennyire önbizalom hiányos vagyok meg minden , először tökre lesokkoltam hogy ezt most komolyan elmondtam neki ?! Már felkészültem hogy be fog szólni , erre fel megölelt és azt mondta hogy gyönyörű vagyok. Innentől kezdve , minden tesi órát végig beszéltük , az élet nagy dolgairól. Olyan érzésem volt mintha már ezer éve ismerném. Ő is elmondott nekem titkokat , és én is. Valahogy éreztük hogy egymásba megbízhatunk. Aztán vége lett ennek az időszaknak , de a tesi órák után nem szűnt meg a kapcsolatunk. Mikor önbizalom hiányom volt ő mindig feldobja a napomat , mikor ő volt bunkó másokkal én mindig leállítom. Még szünet előtt nagyon ősze vesztünk , valami apró kis dolgon , általában amúgy mindig civakodunk , de ebből valahogy óriási veszekedés lett. Vagy másfél hétig nem beszéltünk , és állandóan szopattuk egymást , kihasználva egymás jól ismert gyenge pontjait. Egyik nap bent kellet maradni padot takarítani , mert az osztályunkban minden pad csupa firka volt , és megint vitáztunk. Utána ő leöntöd vízzel én meg vissza , ebből óriási birkózás lett , végül agyon csikizve , tetőtől talpig vizesen , hirtelen egymásra mosolyogtunk , és szavak nélkül megértettük egymást. Ő oda jött hozzám , a homlokomra adott egy puszit , és megölelt. Hazakísért és végig fogtuk egymás kezét , nem engedtük el egymást egy percre sem , túl sok volt a vita és olyan jól eső a béke. Aztán teltek a napok , sok hülyéskedéssel , beszélgetéssel , bulikkal , és azon kaptam magam hogy beleszeretem !

2014. jan. 15. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
NŐK!
2014. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mit tegyèl? élvezd
2014. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hogy élvezzem ? beleszerettem a legjobb barátomba , aki elmondd nekem mindent a csajairól , meg a szexuális életéről !
2014. jan. 15. 19:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyen f***ságot is rég olvastam.:D
2014. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

vegyél nekem 20 mázsa fát :)

amúgy nem kell konkrétan tenned semmit, jön magától minden...

2014. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
bocsi , azt kihagytam hogy 15 éves vagyok :)
2014. jan. 15. 20:04
 7/14 anonim válasza:
Most akkor csak barátok vagytok? Nekem más jött le:D
2014. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen , nem történt köztünk semmi sem még :(
2014. jan. 15. 20:11
 9/14 anonim válasza:
Hát ha ez neked semmi:D Amugy van most barátnője?
2014. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nincs , igazából nem gondolkozik komolyan a csajokban , mindegyikkel csak kavar és utána dobja őket :/
2014. jan. 15. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!