Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mennyi ideig tartanak az olyan kapcsolatok, ahol ennyire gyorsan zajlanak az események?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van két párkapcsolat, ahol az egyiknél a pasi a másiknál a nő szakít, talán azért mert szeretik egymást, vagy talán azért mert kalandba akarnak bonyolódni. És összejönnek, de úgy hogy pár napja még az előzőnél aludtak, és pl 5 nap múlva az újnál. Létezik ilyen gyors érzelmi váltás? Tesznek a volt párjuk érzéseire mert valóban szeretik egymást, vagy csak szimplán fellángolás lehet a dologban? Az ilyen ,,kapcsolatokból" mi szokott lenni? hosszabb távú v fellángolás? lehet hülye kérdés de véleményeket és tapasztalatokat írjatok légyszi! :)

2014. jan. 15. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább ilyen zavarodottságból, meggondolatlanságból történő dolgok az ilyenek szerintem..
2014. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vélemény: ilyenkor inkább arról van szó, hogy mindkettő unta a kapcsolatát és amúgy sem működött jól. Soknak nem lépnek vagy nem tesznek semmit a jelenlegi kapcsolatukkal, és hagyják elposványosodni.
2014. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, igen, mindkettőben van valami.
2014. jan. 15. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az előző kapcsolataikból már régen eltüntek az érzelmek, ezért is képesek egymás karjában vigasztalódni ilyen hamar!


Viszont fellángolás is, mert a szerelem kialakulásához sokkal több idő kell.

2014. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen. Én vagyok a pasi nekem anno már egy ideje nem volt barátnőm, a lány meg szakított a pasijával másnap már randiztunk(már a szakítás előtt is megbeszéltük hogy mi lesz). Az ő részéről fellángolás volt, én meg nem hagytam annyiban és felhúztam az egészet egy komoly kapcsolat szintjére. Az, hogy a végén én voltam aki elszúrta az egészet már egy másik téma.

Egyébként az első 2 válaszoló is jókat mondott, több minden lehet a háttérben.

2014. jan. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen minden válaszban van valami kis igazság. Igaz csak találgatni tudok. Volt már valaki ilyen szituációban? Vagy akár sértett félként megélt valaki ilyet?
2014. jan. 16. 17:43
 7/9 A kérdező kommentje:
És érzelmileg hogy lehet így váltani ennyire gyorsan, hogy még pár napja vele vagy, szépeket mondasz neki, semmi arra utaló jel, h van 1 másik személy. És napok múlva meg mutatják kifele h de nagy a szerelem. Ez csak látszat v ki akarják egymást próbálni? Vagy csak én vagyok maradi és én látom úgy hogy nem egészséges beleugrani akármibe rögtön, h még ki se hűlt a kapcsolat?? Meg eleve milyen nő az akiért harcolni se kell? Szabad így titkolózni a régi pár előtt? nem sunyiság ez kicsit? szerintem ha valaki un valakit mondja meg neki.
2014. jan. 16. 17:48
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Nem vagy maradi és tényleg nem a legtiszteletreméltóbb dolog. Az én esetemben ez úgy nézett ki, hogy a kapcsolat már láthatóan haldoklott. A pasit sem érhette nagy meglepetésként a dolog. Szóval nem egészen úgy volt, hogy egyik pillanatba még minden happy a másikba meg már szoszi van megyek az új pasimhoz.

Szerintem a legtöbb ilyen esetben erről van szó, már amúgy is halálra volt ítélve a kapcsolat. Vagy épp már csak azért vannak együtt hogy ne legyenek egyedül, vagy megszokásból, és még jópár ilyen dolog van.

2014. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

5-ös, nagyon osztom a véleményedet! :)

Jelen esetben előjelei nem igazán voltak. Inkább csak az utolsó nap.

2014. jan. 18. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!