Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret egyáltalán?

Figyelt kérdés

Most nem részletezném, legfeljebb csak egy dolgot, ami utoljára történt, mert elég sokszor megbántott már.

Egyik 7végén, reggel rákérdeztem,hogy ő maszírozott-e meg lányt,(mivel egyik ismerősének azt írta,hogy megmaszírozhatja-e) őszintén megmondta,hogy igen és kit, hol és mikor. Megköszöntem neki,hogy őszinte volt hozzám, de olyan szinten mérges lettem,hogy haza akartam küldeni, ő meg sírt és könyörgött,hogy ne, aztán megint megbocsátottam neki. Sokan azt mondják talán nem becsül meg, mert ha egy fiú igazán szeret egy lányt, nem bántja meg, és nem foglalkozik más lányokkal.



2014. jan. 15. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl sok romantikus regényt olvastál ma is.
2014. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kiváncsi, egyébként semmiféle romantikus regényt nem olvasok! :)
2014. jan. 15. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:

"mivel egyik ismerősének azt írta,hogy megmaszírozhatja-e"


és ezt te meg honnan tudod, kiváncsifáncsi?


"aztán megint megbocsátottam neki"

ha tudtad, hogy ez lesz, akkor meg mire volt jó ez az egész hisztéria? hogy egy kicsit bealázd, hátha akkor a helyére kerül, és nem beszélget más lányokkal?


Egyáltalán hány évesek vagytok aranybogaram?

2014. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hárít, tuti megcsal.
2014. jan. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

onnan,hogy két szememmel láttam hogy ezt írta neki.

és most megint bókol neki.

egyébként 20.

2014. jan. 20. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!