Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek volt ilyen érzésetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt ilyen érzésetek? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett az osztàlytàrsam ès èn is neki. Rengeteget ìrosgattunk ès egyik nap ìrta, hogy mondani akar vmit, amit facebookon nem lehet. Màr qlig vàrtam, hogy talàlkozzunk. Amikor vègre eljött a nagy nap ūltūnk a suliban, kūlönòràn ès tudtam, hogy mit sseretne...de ràm tört vmi nagyon szar èrzès...rögtön kiràzott a hideg ès rosszul voltam...annyira beparàztam, hogy mellette ūlve nagyon szarul èreztem magam....Mièrt van ez? Hogy lehet könnyen àtesni az első alkalmon?? 16/L

2014. jan. 15. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
mondjuk bevallod az összes bűnödet.. elmondod hogy perverz vagy hogy lenyomoztattad stb ..
2014. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ereszd el magad... mármint egy pukira gondoltam.. utána nagy baj nem lehet már...
2014. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az orrtúrást és körömrágást se hagyjuk ki!!
2014. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet könnyen átesni az első alkalmon? Úgy, hogy olyannal szeretkezel először, akivel szerelmesek vagytok egymásba ÉS akivel tisztelitek egymást ÉS akivel őszintén és mélyen szeretitek egymást... Akkor nincs para, csak boldogság...
2014. jan. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem ilyen undormànyos doldokra gondoltam, hanem komolyra de mind1 am meg az első alkalmat nem szexre èrtettem, hanem smàrra, mert őszintèn bevallva beparàztam rendesen
2014. jan. 16. 00:24
 6/10 anonim ***** válasza:
1szerüen csak izgultál.. mint pl. első tali előtt :)
2014. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egèsz nap ezen tűnődöm ès amennyire szerettem volna vele jàrni most valamièrt fèlelmet ès nemakaràst èrzek. El fog mùlni? Adjak egy esèlyt ennek a kapcsolatnak?
2014. jan. 16. 12:55
 8/10 anonim ***** válasza:
nem. nekem négy éve tart és depressziós lettem, nem bírok enni és már majdnem sikerült bekerülnöm a kórházba...DE ilyen ez a szerelem! :)))))
2014. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor ha elkezdünk járni..végig ilyen lesz..mindig parázni fogok, ha csak a közelembe lesz??? MIlyen ez má?? :D
2014. jan. 16. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:
8# vagyon...azért nem gondolom egy idő után megszokod.
2014. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!