Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki vagy nem? Lányok, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki vagy nem? Lányok, szerintetek ciki ha agy fiú nem tud egyes betüket kiejteni? Például ha megtecik nektek egy fiu és ilyen problémái vannak akkor megváltozik az érzésetek iránta ( kiszeretek belöle)?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Én elküldeném lopogédushó.. :D
2012. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
hát nem tudom :D Ha nagyon feltűnően vicces akkor pofán röhögném:D Bocsi de az ilyenekre mindig is érzékeny voltam,nem tudom visszatartani a röhögést :D
2012. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Az még annyira nem gáz, hogy beszélni nem úgy tud, hisz az lehet valami selejt géntől is. Ám ha az írás sem megy, vérciki.
2012. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

"Ha nagyon feltűnően vicces akkor pofán röhögném:D"


Én meg képen b*sználak.

2012. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen gondolkodni. El kell menni egy logopédushoz, és nem lesz problémád
2012. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

van olyan srác ismerősöm, aki nem nagyon tudja kiejteni az R betűt rendesen, de elpoénkodja a dolgot, és engem nem is zavar, ettől még tetszik :)


viszont az, hogy írni nem tudsz helyesen, az nagyon gáz, mert az jobban tanulható... nálam ha valaki nem tud helyesen írni, az butaságot és igénytelenséget sugall. ha nem tudnád, mire gondolok, akkor így nézne ki helyesen a kérdés:

Ciki, vagy nem? Lányok, szerintetek ciki, ha egy fiú nem tud egyes betŰket kiejteni? Például, ha megteTSZik nektek egy fiÚ és ilyen problémái vannak, akkor megváltozik az érzésetek iránta ( kiszeretTek belŐle ) ?

2012. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egyet ertek a 4. válaszoloval!!
2012. szept. 1. 14:01
 8/10 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírás miatt! amugy sem vagyok király benne de facezès miatt mostanába szarok rá!! ugye èrted
2012. szept. 1. 14:04
 9/10 A kérdező kommentje:

6. válaszoló!

csak tele vagyok új ötletekkel ès ez az írásomba is meglátszik :D

2012. szept. 1. 16:11
 10/10 anonim ***** válasza:
nem... egyszerűen nem ismered a magyar nyelvtant. írásomBAN lenne helyesen. nem az a taszító, hogy bizonyos betűket képtelen vagy kiejteni, hanem az, hogy lusta vagy megtanulni vagy alkalmazni a nyelvtant, és a primitívségedet valami hülyeséggel próbálod leplezni.
2012. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!