Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetnék határozottabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék határozottabb?

Figyelt kérdés
1 éve és 3 hónapja járok a barátnőmmel. Ő az első barátnőm, előtte csak egy barátnőm volt, egy hónapig, aki azért szakított velem mert nagyképű voltam. Azóta kinőttem a nagyképűséget, de a mostani barátnőmnek az a baja velem, hogy nem vagyok elég határozott. Ahogy fogalmazott, szerinte olyan vagyok néha mint egy kismadár aki még csak most próbálgat repülni, nagyon próbál de nem jön össze neki. Néha tényleg nagyon határozatlan vagyok és mondta, hogy ő az olyan fiúkat szereti akik határozottak és, hogy próbáljak meg kicsit én is az lenni. Számomra mellette nehéz határozottnak lennem, mert minden kis apróságra kiakad, kiabál és ideges lesz. Én: 18/F Ő: 18/L

2014. jan. 16. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha üvölt, üvölts vissza neki.
2014. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy igazi hárpia lehet...
2014. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, h éppen miatta nem tudsz határozott lenni. Beszélj vele erről, és ha továbbra is ilyen idegbajos marad, hagyd ott!
2014. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez mekkora baj neki? Szeret ő téged, szerelmes beléd? Mert, ha szeret, akkor elfogadja, elfogad olyannak, amilyen vagy. Főleg, ha pont így mondta: "mondta, hogy ő az olyan fiúkat szereti akik határozottak" --- vagyis téged akkor kábé nem? Amúgyis, ha mindig kiabál, akkor csak azért kellesz neki, mert nincsen neki más, ---afféle olyan pótléknak, amíg nem lesz számára vki jobb --- más nem járna vele. Hagyd már el őt, keress olyat, akivel nem veszekedtek, akivel boldog lehetsz. Egy ilyen hogy tudna már bárkit is boldoggá tenni?
2014. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*Meg nem tudom, milyen mértékben akar téged megváltoztatni, saját nézetei szerint formálni. Lehet, hogy nem vagy neki elég jó, hogyha sokszor hangoztatja, meg ha mindenre kiakad, meg ideges lesz meg kiabál, akkor ugye látod már, hogy nem veled van a baj? Hogyha szeretne, meg lehetne vele beszélni rendesen a dolgokat, és nem ordibálna veled.
2014. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocsi,mégegy: Ne vesztegess rá több időt szerintem, akadályoz téged a párod, az igazi párod megtalálásában, és ezzel elveszi a boldogságod
2014. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Valóban elég boldogtalan vagyok. :\ És egy csomó mindenben változtatni akar rajtam. Miután azt mondta, hogy "ő az olyan fiúkat szereti..., utána még hozzá tette, hogy "de ne ijedj meg, így is nagyon szeretlek és ne gondolj rosszra." Így talán már nem hangzik olyan durván de a lényeg így is ugyanaz.
2014. jan. 16. 18:37
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy valamiért nagyon kötődök hozzá.
2014. jan. 16. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd abba az ilyen szintű kötődést, na jó, oké, max legyetek barátok azt kész:) Nem lehet, hogy te is félsz az egyedülléttől? Legyél inkább rendes barátokkal, ilyen kapcsolatra szerintem senkinek nincs szüksége.-- mármint ilyen párkapcsolatra.
2014. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem szakítok vele. Úgy fogok vele viselkedni, ahogy eddig nem. Ha tegyük fel mérges valami kis hülyeségre, nem fogok vele foglalkozni. Meg kíváncsi vagyok küzdene -e értem, ha látja, hogy más vagyok és úgy érzi elveszít.
2014. jan. 16. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!