Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért, miért tette ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért, miért tette ezt velem? Miért ilyen kegyetlenül? Miért így, emberhez nem méltóan, de még állathoz sem.

Figyelt kérdés

Van 1 lány.

Találkoztam vele 3-szor.

És mikor a 4. randit terveztem vele e-mailben, egyszerűen megbolondult, megkergült.

Olyanokat irt nekem, hogy felejtsem el, ne keressem, utál, hány tőlem ha rám gondol, meg, hogy én zaklatom, meg utál stb.


egyik napról a másikra történt ez.


rólam semmi rosszat nem tudhatott meg, közös ismerősünk nincs a randikor nem nyomultam, nem tudom, hogy miért tette ezt.


lányok, ti miért tennétek ilyet 1 fiúval?

mi az a ok amiért ilyen kegyetlenül elbántok 1 fiúval, mi?

mi az a dolog?



2014. jan. 21. 13:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

beteg szegény lelkileg

ne foglalkozz vele tovább, neki pszichiáter kell nem randipartner.

2014. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Pedig valaki alád rakott, valószínűleg a nevedben irkált a lánynak.
2014. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Rájött h nem vagy az esete és ezt ilyen ostoba módon közölte veled.


Örülj h nem keveredtél szorosabb kapcsolatba vele, így idejében elkerülheted nagy ívben.

2014. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
*a nevedben irkált a lánynak nem túl szépeket
2014. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
gyerek még
2014. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#2-es: ha ez történt, akkor is ostoba, hogy bedőlt egy ilyen provokációnak a csaj.


Én jártam egyszer így, minden átmenet nélkül elkezdett bunkózni és nem állt velem szóba. Kicsit később kiderült h valaki azt mondta neki h én azt üzenem h kapja be a pélót. A csajnak eszébe se jutott megkérdezni tőlem h valóban üzentem-e neki ilyet.

2014. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

régen vagdosta magát, de már leszokott róla.

én beleszerettem.


ha kell így is, hogy így elbánt velem, még így is a lelkemet az életemet adnám azért, hogy neki jó legyen, pedig még a kezét sem fogtam meg, nehogy tolakodó legyek, de ezt nem bírom így feldolgozni, ilyen hirtelen, túl gyorsan jött ez az egész, erre nem voltam felkészülve.

2014. jan. 21. 13:38
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket mondott akkor kár ezen rágódni, el kell felejteni és továbblépni. Örülj neki, hogy nem pár hónap járás után mondta ezt! :)
2014. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

lehet azt hiszi, így könnyebben felejted el, ha megutálod. nem merte élőben mondani, h nem jössz be neki eléggé, és lehet azt hiszi, te meg beleszerettél. mondjuk ez elég idióta megoldás, de erre tippelnék.

vagy esetleg tényleg valaki kitalált rólad vmit...

2014. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ricsike te vagy az már megint??
2014. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!