Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodom egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodom egy olyan emberhez aki nem akar engem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk 2 év után, átgondoltam a kapcsolatot, és rájöttem, hogy az első napoktól kezdve én ragaszkodtam hozzá. Szinte sosem volt kedves, nem segített semmiben, én futottam utána, erőszakos voltam, én adtam, mert szeretem, ő meg elfogadta. Arra gondoltam, hogy szerelmi kötés lenne? De ki rakta fel? Én nem csináltam, azt sem tudom, hogy kell, ő meg pláne, nem is tudja mi az. Úgy volt vele, hogy legalább nincs egyedül, és míg nem jön más, jó leszek én is? Jött más neki, és vége lett.
2012. okt. 7. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól elbántál magaddal
2012. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Én folyamatosan ilyenbe futok bele, olyan pasikba szeretek bele akik számomra megközelíthetetlenek. Nálam olyasmire gondolok hogy tudat alatt félek az intimitástól és a közelségtől és ezért választok olyat akinek igazából nem kellek
2012. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ismerős. Nehéz egyensúlyozni, mert ugye aki szeret, az önzetlenül szeret, ad magából meg úgy egyáltalán: adni szeretne. A másik ember pedig elfogadja, mert kényelmes neki ez, vagy mert tapasztalatlan, és úgy gondolja, ebből is tanul, meg telik az idő is. Hogy ez mennyire tisztességes, azon lehet vitatkozni... Fogd fel te is tapasztalatként. Az, hogy szeretted, mindenképpen téged gazdagít, hiszen boldog voltál, mikor adtál, nem? A szerelmi kötést nem tartom valószínűnek, tudtommal az él ilyesmivel, aki el akarja érni, hogy beleszeressenek.

Az meg sajnos örök igazság, hogy azzal bunkók, aki hagyja. Ha megfigyeled: azzal az emberrel kedvesek, annak segítenek, aki elesettnek tűnik. Aki "fut a másik után", "erőszakos", azt meg inkább kihasználják, mert látják, hogy van ereje adni.

2012. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!