Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Négy hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Orsi kérdése:

Négy hónapja vagyok együtt a barátommal, ma bejelentette, hogy nem szerelmes belém, de még lehet. Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
továbbra is önmagamat adnám, ha ez nem elég neki, akkor elengedném
2014. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 emike546 válasza:
Négy hónap alatt, ha nem szeretett beléd akkor kicsi a valószínűsége, hogy beléd fog.. tudom, mert voltam már én is így, boldog voltam, míg nem mondta el.. miután tudtam, hogy érez nem éreztem magam vele jól, ugyanis csak ez járt az eszemben .. szerintem hagyd ott, találsz jobbat aki tiszta szívből szeret ! :)
2014. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, megtörtem az irányába. Csak az a baj, hogy en beleszerettem. Úgy, hogy ez csak nekem fáj.
2014. jan. 21. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szakítanék.


Saját tapasztalatom, hogy ha nem szerettem bele valakibe nagyon a kapcsolat elején, akkor már nem is fogok. 1 év alatt sem lettem szerelmes...Próbáltam , nem sikerült....így nem voltak több éves kapcsolataim. Csak egyszer majd 1 éves, és több 1-2 hónapos.


A férjembe az első randi alatt totál szerelmes lettem. Életemben először.


27/N

2014. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kolosszus22 ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok egy lánnyal, 3 hónapja vagyunk együtt, de én nem vagyok szerelmes. Megszerettem, megkedveltem őt de inkább mint barátot. Nagyon agyalok a szakításon, de nekem is nehéz, mert nem szeretném szomorúnak látni, mert tényleg egy nagyon aranyos, jószívű lány, aki megérdemli, hogy boldog legyen, de mégis azt érzem nem hozzám való.
2014. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szakítani kell vele.


És még a pasik sírnak itt, gyíken hogy nem találnak rendes nőt maguknak:D Ezek szerint mégis találnak, csak nem kellenek nekik:)

2014. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!