Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves fiú vagyok a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát csabi kérdése:

25 éves fiú vagyok a barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt de nem tudom hogy szerelmes vagyok e belé nem tudom előcsalni azt az érzést mint régebben. Vonzódom hozzá jólesik a közelsége hiányzik de mégsem olyan. Már nem lennék szerelmes?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok a barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt de nem tudom hogy szerelmes vagyok e belé nem tudom előcsalni azt az érzést mint régebben. Vonzódom hozzá jólesik a közelsége hiányzik de mégsem olyan. Szerintetek mi lehet a baj? Már nem lennék szerelmes? Ez az első hosszú távú kapcsolatom még nem éreztem ilyet, tanácsot kérek.
2013. szept. 4. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetséges.

A szerelem egy idő után elmúlik. És helyét másfajta érzések veszik át. Ez nem jelent egyet azzal, hogy nem szereted, nem fontos neked, csak az a fajta szerelem, ami a kapcsolatok elején van, ami lángol, amikor rózsaszín köd van, ami intenzív, az egy idő után elmúlik.

Én majdnem 8 éve vagyok együtt a férjemmel. És egyikünk sem szerelmes a másikba, de az nem jelenti azt, hogy ne szeretnénk egymást.:)

2013. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nem mondod :D ***** válasza:
A szerelem elméletileg el szokott múlni, átveszi a helyét a szeretet és a kötődés...ez a sablonduma a problémádra...szerintem próbáljátok megint úgy csinálni a dolgokat, mint az elején. Ne találkozzatok annyit, randizzatok, ilyesmik:)
2013. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van hogy a szerelem bizonyos idō elteltével szeretetté válik, talán ezt történt a ti szerelmetekkel is de az is lehet, hogy ez csak egy mélypont a kapcsolatotokban és csak fel kell elevíteni a régi lángot.
2013. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy ezt ő is észrevette és bántja ez a dolog. Mert azt mondja, ő szerelmes és pedig szeretem.
2013. szept. 4. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:
mi 2 éve vagyunk együtt a barátommal.fél éve úgy érezte ő is,hogy velünk is ez történt... egy kis időre szakítottunk.rájöttünk mind2en,hogy nagyon szeretjük egymást,annyi,hogy nem az a "lángoló,ideges vagyok,ha meglátom" stb. érzés.egy idő múlva elmúlik ez a része,de ez nem azt jelenti,hogy gond lenne.az a lényeg,hogy ne hanyagoljátok el egymást,legyetek minél többet együtt!és szervezzetek közös programokat,néha lepjétek meg egymást apróságokkal, stb. az mindig jól esik az embernek,és akkor igazán érzi,hogy szeretik.de a te döntésed,ha te úgy érzed,hogy nem szereted már,akkor ink.hagyd el,még ha fáj is neki,mert úgy nem lenne értelme együtt lenni...
2013. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
34%

Én is 25 vagyok

Minden csajjal 3 hát járás után dugtam

Dugd meg te is

:D

2013. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az elozo valaszolonak irom !! Hogy remélem hogy az ő kapcsolata tönkre fog meni es egy nö se fog szoba álni vele mert egy gyökér vagy ijet felfogasal sose leszel ember a talpodon !!
2016. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!