Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van arra bármilyen mód, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra bármilyen mód, hogy egy olyan pasi szerelmes legyen beléd, akivel viszonyod volt?

Figyelt kérdés
Régen együtt jártunk,utána barátok maradtunk, majd pár év múlva újra úgy döntöttünk, miért ne okozhatnánk másként is örömet egymásnak. Az eleje jól indult részéről, nekem nehezen. Ritkán ért rá önhibáján kívül (havi 1-2 este), amit nekem néha nehéz volt megérteni, mert úgy éreztem ~bmikor elővehető ribi vagyok, még ha nem is ezt éreztette, mikor együtt voltunk.Ebből több: "inkább hagyjuk" lett(részemről). Neki meg a hisztik tettek be, és a dolog mára ott tart, hogy én fülig szerelmes vagyok, ő meg kb. tojik a fejemre. Uezt csinálja egy másik lánnyal, akivel persze tud hetente találkozni. A ciki csak az, h nekem csak ő kell!!

2014. jan. 21. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek után én is meguntalak volna.
2014. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy pillanatig nem állítottam, hogy nem szúrtam el. Fogni a fejem egyedül is tudom,de azzal nem jutok előre. Nyilván azért pötyögtem ennyit, hogy hátha egy fokkal előrébb jutok a megoldást illetően.
2014. jan. 21. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam de összeszedtem a maradék méltóságom és akármilyen nehéz volt véget vetettem a kapcsolatnak
2014. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fontos kérdés inkább az, hogy : külsöre nagyon is tetszettem neki, különlegesnek tart, jókat beszélgetünk, az pedig...annál nem lehet jobban akaratlanul egymás kis titkos gondolatait akaratlanul megvalósítani..Ezt Tőle idéztem. Jah, és persze mondta, hogy szeret(láttam is rajta),csak nem szerelmes.Amiért nem akar többet: nagyon másként látjuk a világot. Mi van????Nekem ez a tökéletesen összeillünk definíciója. Persze, az a típusú pasi, aki irtózik az elvárásoktól. De most akkor nézzek én el mindent? Azé havi egy tali és jó pár lemondott randi, még is csak....De ha nincs semmi, akkor nincs semmi. Ha meg van..., akkor ugyanott tartunk.
2014. jan. 21. 23:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Jah, én is azt tettem. csak kb lassan egy éve, hogy még mindig szeretem és nem akarok semmit sem jobban, mint Őt vissza.
2014. jan. 21. 23:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is gyakorlatilag ugyanígy vagyok most az exemmel, illik rá az a személyiségleírás meg minden szinte, amit itt vázoltál.

Bár mi csak fél évig voltunk külön, és előtte nem volt hosszú a kapcsolat...

Én is azt érzem, hogy egyszerűen halálosan szeretem, ő kell nekem, és senki nem volt még rám ilyen hatással, de az eszemmel tudom, hogy ez nem működne, hisz nem véletlen szakítottunk.

Viszont egy ideje bevallotta, hogy még mindig szeret, és azért ment bele ebbe a viszonyba, mert a kapcsolatot semmiképp nem akartam újrakezdeni vele, viszont szeretett volna velem lenni, és remélte, hogy akkor hátha...

Igazából nem örülök ennek a vallomásának (persze a szívemnek nagyon jó érzés...), de eddig olyan jó volt, igaz mi hetente találkozunk, és akkor együtt töltünk 1-2 napot, és a szex is fantasztikus, meg a többi idő is vele... de mióta mondta ezt, hát... tudom, hogy ki kéne lépnem ebből, hisz kapcsolatot nem szeretnék vele, nem lenne jó vége. :(

Viszont szerintem, ha úgy érzed, hogy "tojik a fejedre", és mással is ezt csinálja, az nem éppen jó jel... :/

Módszer pedig nincs rá, hogy valaki beléd szeressen, vagy megvan az a plusz, vagy nem. Hisz látod, nálatok minden körülmény adott hozzá, de mégse szerelmes, szóval szerintem részedről megtettél mindent, erőltetni pedig sajnos nem lehet az ilyesmit...

2014. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!