Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egy 26 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy 26 évvel idősebb pasiba? Ne bántsatok miatta!

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom, de mivel a srácnak annyira mindegy, hogy létezem-e vagy találkozunk-e így nem vagyok már belé szerelmes. Teljesen lenéz, a múltkor szó szerint hazazavart csak mert neki dolga van. Nemrég voltam édesanyámmal az orvosnál és odajött hozzánk egy fiatalkori haverja. A pasi *-* mikor nem figyelt a srác, megkérdeztem anyut, hogy hány éves Ő és mikor megtudtam, hogy 43, hát köpni-nyelni nem tudtam. Kinézett vagy 30-nak. Mondtam anyának, hogy pasi a javából, és hogy milyen jó lenne vele. És nem ellenezte. Rendes a csávó nagyon, kis csendes és mondom nem néz ki 32-nél többnek. Már legelsőnek, mikor megláttam, tudtam, hogy valami megmagyarázhatatlan dolog vonz hozzá. Nem értem, mi ez. Párszor összefutottunk a városban, és annyira édes ahogy rámnéz :) Látszik rajta, hogy beszélgetne velem, de végül mégse teszi meg, csak egy futó mosoly, köszönés és egymás figyelése. Lehet, hogy megpróbálná velem, csak tart a 26 évtől? Anya jelenlétében beszélgettem csak vele, akkor egyszer és akkor is kérdőn figyelt, konkrétan igyekezett minél többet hozzám szólni, kérdezni rólam. Mondta, hogy annyira vágyik arra, hogy végre megtalálja azt a lányt, aki nem cseszi át, de még sosem sikerült neki. Mondtam, hogy én nem tartok igényt a bulizásra, én is most már örökre keresek társat. Felcsillant a szeme, rámnézett, végig mért és olyan csalódott képet vágott. Annyira édes :) nagyon sok ember van, akik között évtizedek vannak, és boldogok. Nekünk sikerülhet? És az sikerülhet NEKEM, hogy ezt a bizonytalanságot kiűzzem belőle? Anya szerint az egész família nagyon rendes, tisztelettudó.

Kérlek titeket, normális válaszokat írjatok és ne szóljatok meg emiatt!



2013. jún. 5. 16:07
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
nem olvastam el a regényedet, de esküszöm h én nem foglak bántani.
2013. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Én se bántalak, mert 43 évesen nekem is jól esik majd egy 17 éves közeledése
2013. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%

"Ne bántsatok miatta!"


nem aranyos? :DDD

2013. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
52%

Én sem olvastam végig, hogy csak h 43 éves, anyu haverja...és hogy anyu nem ellenezné...nekem ez bőven elég volt...


1. ne legyen már apakomplexusod...ha mégis, akkor irány a doki, kitud belőle gyógyítani

2. ha mégis össze jönne veled, hidd el nem lenne hosszú életű a dolog, hisz 26 év az 26 év, a lánya is lehetsz, max csak egy friss hús vagy a szemében

3. az utcán majd szépen lenéznek titeket (persze ha meg mer majd veled jelenni), megszólnak, beszólnak stb...

4. ha mégis össze jönne és komoly lenne, szülnél neki egy gyereket?? aztán majd azt fogják hinni hogy szegénynek a nagyapja?!?! és majd nem fogja látni a gyerekét felnőni, mert hamarabb eléri azt az öregkort és meghal?


Ha ezt mind eltudod viselni, és nem számít az, hogy csak kihasználna, áldásom rátok.


De a másik szemszögből sem értem, hogy ha akarna is valamit a pasas...de miért pont egy 26 évvel fiatalabbtól?

Komolyan nem értem a mai emberek életfelfogását...

Gondolkozz már el egy kicsit...szerintem ez csak egy fellángolás...

2013. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 sarolta00 válasza:
46%
A Szerelemben a kor nem számít! És ha olyan édesen nézett rád lehet hogy tetszel neki.
2013. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
83%

nem bántalak nyugi :D


csak ennyi: felejtsd el !

2013. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Közölte, hogy 43 évesen kinőtt már abból, hogy szórakozzon lányokkal, nőkkel. Ő olyat keres, aki mellett leélheti az életét, családot akar, feleséget. Én meg alapból nem olyan vagyok, hogy minden évben más kell, engem ha szeret egy, az bőven elég.

Nincs semmiféle komplexusom, csupán kort nem tudok kezelni, hiszen a testvérem 17 évvel idősebb nálam.

2013. jún. 5. 16:27
 8/42 anonim ***** válasza:
79%

mindegy mennyinek néz ki, nem ez a lényeg, már látszik nem fog menni

tudod Te még most fogsz kezdeni élni, ettől nagyon messze vagy, tehát változol, sajnálom v Te öregszel a gondolkodásához v ő fiatalodik, ezt nem lehet áthidalni, amikor Te leszel 25, ő megy 51, na innen már nagyon durva, ne is haragudj, Te még éppen belekezdesz életbe, szeretnél szórakozni, ő meg nem, gondold végig, mert az emberek életük végégig változnak, ezt nehéz tolerálni N

2013. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
nem szeretnék szórakozni, rühellem... utálok minden bulit, én nem így lettem nevelve
2013. jún. 5. 16:37
 10/42 anonim ***** válasza:
74%
De mégis ezen az oldalon mit vártál? Hogy mindenki azt fogja mondani, hogy "jajj de jó, de szerencsés vagy, én is egy ilyen öregembert szeretnék, irigyellek"...stb??? Ez teljesen nonszensz...szerintem ezen nincs is mit tárgyalni. Hidd el, nem kellenél neki...a Te korodban mindenki azt hiszi, hogy húú de felnőtt, húúú de érett a gondolkodása és stb...ha már csak azt a részét nézzük hogy a kérdést is úgy írtad ki hogy "szerelmes lettem"...nem is ismered, hogy lehetnél szerelmes? Tudod egyáltalán az micsoda is valójában? Mert nem szerelem, ez csak fellángolás!
2013. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!