Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem ŐT, s tartsak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem ŐT, s tartsak ki mellette jóban rosszban, ezzel feláldozva a szabadságom s életem?

Figyelt kérdés

Az elmúlt jó egy év alatt történtek közöttünk - a nagyon sok jó mellett - sok rossz dolog is.

Pl. elviselhetetlen kötelességek elviselése

eljegyzés kierőszakolása

nincs pénz a házasságkötésre( a legolcsóbb is elég volna)

szexuális hibák( fájdalom vagy neme elégséges kielégülés illetve ennek hiánya)

kötelező s választott programok tűrése

érzelmileg nem kielégítő viselkedés tanúsítása velem szemben s fordítva

szokások rigolyák tolerálása

nem megfelelő temperamentum


Részemről a hibák:


Biztos nem kellene ilyennek lennem mint amilyen vagyok,amiket felsoroltam ,hogy ezek gondot jelentsenek. De én ilyen vagyok s folyamatosan igyekszem változtatni,de sokszor,nagyon sokszor érzem azt,hogy hiábavaló mert nem kapok annyit viszont mint amennyit érzek hogy adok.



2014. jan. 23. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Ki eroszakolta ki kibol az eljegyzest? Te a ferfi vagy, vagy a no?

1 ev jtan eljegyezni eleg bator dolog... ha jol sejtem a no eroszakolta ki... de minek?

2014. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vajon mit szólna hozzá, ha tudná, hogy ennyi rossz dolgot írtál vele kapcsolatban? Nincs értelme lekötnöd magad, jobb lesz neki nélküled, talál majd valakit akivel teljes az összhang. :)
2014. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a WTF van??

Szereted, de az eljegyzést úgy kellett "kierőszakolni"?

Elviselhetetlen kötelességnek tartod?

A közös programok neked csak nyűg és kényszer?

Igen, ez tényleg szerelem!...

2014. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azonnal otthagynék egy ilyen kapcsolatot.

Eljegyzést kierőszakolni? 2014et írunk. Egy percig sem tűrném hogy valaki ennyire rám kényszerítsen dolgokat. Persze a kapcsolatok híresek a kompromisszumokról, amivel nincs is semmi baj, amíg valóban kompromisszum, és nem az van, hogy az egyik fél rákényszeríti az akaratát a másikra. De ha neked ennyire elviselhetetlen amiben közösen(?) megállapodtok, akkor elég egyértelmű, hogy nem egymásnak lettetek teremtve. Nem csak neked nem lesz ez így jó, de gondold át azt, hogy egy ilyen "családba" bele mernél vinni egy gyereket? (már ha ilyesmiről szó van, mert nem tudom hány évesek vagytok)

2014. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem teljesen én sem, ki erőszakolt ki és mit... de az eljegyzést nem szabadna.


Másrészt nekem nem kéne olyan lány, aki nem szeret annyira, hogy hozzám is jöjjön - más szóval én házasságpárti vagyok. DE ha ez neki teher, akkor keresnék mást és nem ráerőltetném. Ha az érdekek nem egyeznek, az egyszerűen nem-nem. Persze ha te erőszakoltad ki az eljegyzést, az egész más...

2014. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is: fiú vagy lány vagy kérdező?

Másodszor: Ezeket próbáltad már vele megbeszélni?Leültetek beszélni,vagy csak itt beszéled ki?

Harmadszor:Ha ennyi bajod van,mi a kérdés?

2014. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a lehető legsimább kérdés. Ha egy év után észérvekkel akarod eldönteni, hogy merre tovább, az már régen rossz. Keress valaki mást.
2014. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!