Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » E kettő közül melyik kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E kettő közül melyik kapcsolatban éreznéd jobban magad, ha életre szóló társadat képzeled magad mellé, melyiket választanád? Tehát:

Figyelt kérdés

1. Amikor teljes szívedből szerelmes vagy a másikba, de nem tudod biztosan, hogy ő hogy érez irántad, talán még azt sem mondta ki soha, hogy szeret, csak jól kijöttök, és egyszerűen csak úgy érzed szeret veled lenni.


vagy:


2. Amikor szinte rajongásig szeret téged a másik, és teljesen biztos lehetsz benne, hogy mindig szeretni fog és veled marad, de te nem vagy belé szerelmes, egyszerűen csak jól érzed vele magad minden szempontból és tiszteled, becsülöd.


Te melyikben lennél szívesebben, hogyha nem adatik meg az, hogy abba szeress belé, aki beléd szerelmes és jól ki is jönnétek...?


Kort és nemet is írjatok! Köszi! Ja és indokolhatjátok is, hogy miért választanátok azt amelyiket...!



2014. jan. 23. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a második. De csak akkor, ha egyébként szexuális téren is megvan minden, tehát vonzódunk egymáshoz, férfiként tekintek rá, nem csak barátként.
2014. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
59%

2. Én érezni akarom, hogy rajongásig szeret valaki. Ha valaki szerelmes az mutassa is ki és mondja is meg! Szerintem lelki sérült aki nem mondja el ha szeret valakit...

Még ha nem is vagyok belé szerelmes hosszútávon egy rajongásnak szerintem nem lehet ellenállni, főleg ha még jól is érzem magam vele..

N/24

2014. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 2. 41.F
2014. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
100%

inkább az első. Ha jól megvagyunk, de csak annyi a baj, h nem mondja.

Én nem bírom a rajongást.

2014. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem elég egy párkapcsolathoz. A második a hiúságom legyezgetéséhez, de az is lehet zavaró, például ha rám telepszik vagy bűntudatot kelt. Vannak, akiket enélkül is zavarna az ilyen egyoldalú kapcsolat, mert olyan, mintha a testvérével járna.
2014. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. eset. Egyrészt azért, mert lehet később kialakulhat benned is a szerelem, de ha már alapból megvan a szikra és a vonzalom akkor simán működhet. De egyébként tapasztalataim szerint minden kapcsolatban van egy olyan periódus amikor mindketten szinte egyformán szeretik egymást, és ezután jön az a szakasz, ahol már az egyik jobban szeret.... lehet ez nem ide kapcsolódik, de ez valahogy eszembe jutott. 24/L
2014. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Húú, véletlen sem akartam szélsőségeket leírni, mert az ritka, de valahogy próbáltam megkülönböztetni a két szitut, ezért talán nem a legpontosabban fogalmaztam. :) Bár úgy látom azért érthető a többségnek.


Mindkét szitut értsétek a SAJÁT szemszögetekből! Mindkét esetben jól érzitek magatokat a másikkal, otthon is, közös programokban is, ágyban is. Hosszútávú céljaitok is egybevágnak.

Annyi "csak" az eltérés, hogy 1. esetben szerelmesek is vagytok, a másodikban nem. De azért a 2-es esetben sem undorodtok a párotoktól, tehát nem egy ilyesfajta szélsőség... :)

Viszont második esetben egyértelmű jelét adja a másik, hogy szerelmes beléd és mindig is melletted lesz. Szeret rajongásig, de ez nem azt jelenti, hogy folyton rajtad lóg és levegőt sem hagy venni! :) Az első esetben viszont egyáltalán nem vagy TE biztos abban, hogy a másik szerelmes beléd és örökké ki is tart majd melletted, mert nem mondja ki soha. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeret, csak éppen te nem tudod biztosan.

2014. jan. 24. 11:11
 8/8 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok mások véleményére.


Azért kérdezem, mert én speciel így leírva hajlanék a 2. felé, mert az olyan biztos. És van bennem megértés+elfogadás, kitartanék bárki mellett, akinek azt mondom egyszer is... De! A valóságban még sohasem mentem bele olyan kapcsolatba, ahol meg voltam győződve arról, hogy odáig van értem a másik, én viszont nem kattantam rá, csak úgy éreztem, hogy max. szeretni, tisztelni tudnám.


Az első eset meg nálam talán nem is volt, mert nőként nehezebb ügy összejönni valakivel, akibe szerelmes vagyok.

(Inkább csak köztes kapcsolataim voltak, magam sem tudom, lehet az én fejemben is baj van.:))


De úgy vagyok vele, hogy nem tudnék véglegesen igent mondani valakinek, ha tudom, hogy nem vagyok szerelmes belé. Akkor hát várnom kell arra, míg olyat találok, akiben biztos lehetek, miközben részemről is oké?


Jól csinálom, vagy ébredjek fel végre, és válasszak a fent vázolt két eset közül, abból is inkább a másodikat, úgy, mint a legtöbb ember?


Nagyon szívesen hallgatom a további hozzászólásokat és filozofálásokat is, ha valakinek van hozzá kedve! :)

2014. jan. 24. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!