Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mihez kezdjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mihez kezdjek, tanácsokat kérnék!?

Figyelt kérdés

Röviden annyi h párkapcsolatban élek már 4 és fél éve. És Újra elkezdtem beszélgetni a gyerekkori szerelmemmel. Nincs köztünk testi kapcsolat csak szeretnénk ha egymásé lehetnénk. De nem tudok és nem is akarok elszakadni a mostani páromtól. Nem nevezném ezt megcsalásnak, inkább képtelen vagyok neki ellenállni és nemet mondani.

A másik srác rossz tulajdonságai is eléggé befolyásolják azt,h miért nem őt választom: Egoista, hirtelen haragú, szájhős, sértődékeny, instabil.

Tanácsokat kapni 20/L



2014. jan. 25. 21:14
 1/6 Lávalámpa. ***** válasza:

Szóval szerinted csak a testi kapcsolat számít megcsalásnak?


Jobban jár a barátod ha elhagyod.

2014. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátoddal, aztán ne szexelj a sráccal. Vagy, szexelj a sráccal, sírj, hogy mekkora s--gfej, és fájjon. De a pároddal mindenképp szakítani kellene, mert hatalmas paraszt vagy irányába. Azt hiszed, hogy nem megcsalás, mert elvileg nem tudsz ellenállni (kamu.), no meg mert nem történt semmi? Pont lényegtelen. A lények, hogy fikarcnyit sem érdekel, hogy ez a pasidnak hogy esne, vagy hogy tisztelnéd annyira, hogy nem vagy vele, ha közben mással így csevegsz. Nem rólad van szó.
2014. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem éreznéd megcsalásnak ha egymásé lennétek ? :O És a párod is igy gondolná ezt ? Szerintem semmi esetre se csessz el egy müködő kapcsolatot egy olyanért amiről tudod hogy nem müködne egy kis szexuális vágyért eldobnál négy és fél évet? Tudom már unalmas meg nem olyan stb ,de ha szereted van megoldás erre is és nem másnál.. A vágyat meg le lehet győzni ... csak önuralom kell semmi más.
2014. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Válassz.
2014. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki volt már hasonló helyzetben, hogy elbizonytalanodott kicsit. Nem tehet arról az ember, hogy nemcsak a párja iránt vonzódik, főleg, ha már több éve együtt vannak. De ez egyáltalán nem mentség, mármint amíg ellen tud állni az ember és nem bántja meg a párját, nem lép félre, addig szerintem ezzel nincs gond. De ha már a megcsalásnak a gondolata is megfordult a fejedben, akkor el kellene gondolkodni azon, hogy mi az ami hiányzik a jelenlegi kapcsolatodból, mi az, amit a párod nem tud megadni és úgy hiszed, hogy a másik megadhatja? Őszintén beszéld meg a pároddal, hátha jobbá tudjátok tenni a kapcsolatotokat. Viszont, ha erre nem látsz esélyt, vagy nem is akarod, hogy változzon a helyzet, mert te inkább másra vágysz, akkor szakíts vele és ne rabold az idejét. Mindenkinek joga van boldognak lenni, és mindenkinek jár az őszinteség.
2014. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg úgy gondolom, hogy igen, sokan voltak már ilyen helyzetben, és a normálisabb része képes arra, hogy kimondja a szakítást. Fiatal lány vagy, szerintem ez teljesen más helyzet, mint tíz év múlva egy házasságban. Már most látszik, hogy neked nem a párod kell, nagyon felesleges és undorító dolog rabolni a másik idejét, hogy később majd mégjobban megbántsd.
2014. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!