Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek az osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az osztálytársi együttjárásról, illetve a legjobb barátoságból alakuló szerelemről?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt már rosszabb.
2014. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mesélnék el a történetből, hogy lyukasunk volt, szakított velem, majd visszamentünk a közös óránkra, és kiállhattam 50 ember elé előadást tartani. Egy élmény volt. Ahogy az is, hogy utána hetekig ülhettünk egy légtérben minden órán. De sok sikert :)
2014. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 2 évig voltam együtt a volt osztálytársammal, szerencsére érettségi után ért már véget, így nem volt gond. Őszintén, baromira utáltam volna, ha utána mindennap egy levegőt kellett volna szívnunk, pedig jó viszonyban váltak szét útjaink.

Egy barátnál kicsit más a helyzet. Mérlegelni kell, hogy megéri-e kockára tenni azt a barátságot. Bár én amondó vagyok, ha már az egyik többet érez, az nem barátság és nincs is miről beszélni.

2014. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a legjobb barátommal jöttem össze, évekig voltunk titokban szerelmesek egymásba. Nagyon szép volt minden, tényleg nagyon jól működnek a dolgok, ha az embernek a párja a legjobb barátja is, így teljesen egymás lelki társai lehettek.

A sztorinak azonban az a vége, hogy három év után bizonyos okok miatt nem működött tovább a dolog, és egy ilyen szakítás alkalmával nem csak a szerelmedet, de a legjobb barátodat is elveszíted. A szakítások legdurvábbika. Hiába voltak barátaim rajta kívül, egyszerűen olyan magányossá váltam nélküle, hogy arra nincsenek szavak.

2014. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy én biztos előrébb tartanám a szerelmet, nem értek egyet ezzel az osztálytárssal nem járunk dologgal. Nyilván komolyan kell gondolni, nem holmi 2 hetes/2 hónapos dologra kell számítani.
2014. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a kortól is függ. Az igaz, hogy mondjuk 14 alatt alig lehet párkapcsolatról beszélni, de megesik, azmár megint más kérdés, hogy e kor alatt, nemis nagyon jön létre olyan mértékű fiú-lány barátság. De természetesen azse mind1, hogy mi a szakítűás oka, pl: nem mindegy, hogy megcsalás miatt, vagy csak, mert mondjuk nemvolt időtök egymásra és így elhült.
2014. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!