Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nem annyira szep lanyoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem annyira szep lanyoknak is a legjobb pasik kellenek. Miert van ez? Mindig mondjak hogy keressek hozzam illot, de ok sem allnak szoba velem. Mit kene csinalnom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szepfiu. 22 eves. Sokat probalkoztam csinos lanyoknal, de friendzone lett csak mindig. Aztan amikor egy csaj csunyan kiabalva megalazott egy rakat masik es a legjobb barataim elott, rajottem hogy mas terepen kell probalkoznom. A csaj minden kulso adottsagomat ami ronda reszletesen elemezte mindenki elott csupan azert mert udvaroltam neki.


Ez mar 3 eve volt. Azota a masok szerint csunya lanyoknal probalkozom. De sajnos itt sincs sikerem. A legutobbi lany, a barataim szerint nagyon csunya, ok nem mennenek vele utcara. Viszont nekem bejon mert tok jol el tudok vele lenni, mar azt ereztem hogy hianyzik ha nem talalkozunk egy napig. Elkezdtem kimutatni neki az erzeseimet, kozeledtem fele amig egyszercsak nem keresett tobbet. A legjobb baratnoje irt facen hogy talakozzunk. Elmondta hogy nem jovok be a csajnak mert tul ronda vagyok, max bararsagot akar de mar azt se. Es hogy a tarsasagunk szepfiuja tetszik neki. A srac plazacica korokben kozog, olyan szep baratnoi vannak hogy csak nezek. Az en kiszemeltem azt mondja hogy megvarja amig ez a srac kieli magat a "modell" csajokkal es utana majd ot is eszreveszi.


Komolyan nem ertem! Ugy gondolom hogu az olyanoknak mint en nem szerelem elso latasra kene ismekedni. Hanem megismerni jobban a masikat, es hiszem hogy kesobb lehet abbol is vonzodas es erzelmek. Nem csak a kulsosegekben.


Mar tenyleg nem tudom milyen csajoknak probalkozzak ha mindegyiknek a szepfiuk kellenek.


2014. jan. 24. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Kikupálódsz, aztán olyan tapasztalatokat szerzel, ami ezt a történetet számodra is nevetségessé teszi. Ne azzal foglalkozz, hogy hogy néz ki a lány.. Az nem nyom sokat, engem is pattintottak már le olyan csajok, akik nem voltak szépek, aztán tavaly belémszeretett egy rúdtáncos csaj és összejöttünk, majdnem egy évig együtt is éltünk! Akkor rájöttem, hogy nem volt igaz amit a lányok próbáltak velem elhitetni, azóta másképp gondolom és látom a dolgokat, és egészen más a nők viszonyulása hozzám, tisztelettel vannak felém, aki pedig le akar szólni annak olyat mondok, hogy lesül a bőr az arcáról.. Vagy észreveszi, hogy megkívánt és nem kap meg :) Ne légy türelmetlen magaddal! Fejlődj, bontakozz ki, teremts!! Aztán jönnek a csajok!!
2014. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van mert a csajok másképp működnek mint a fiúk. Egy fiú ha kicsit kanosabb a kelleténél , akkor néha beleteszi egy randa lukba is a lompost.Ettől az a ronda nő már jó csajnak hiszi magát , hiszen egyszer megdugta egy félisten.Ebből ezek a buta p*csák azt szűrik le , hogy van esélyük egyéjszakás kalandnál hosszabb kapcsolatra is egy szépfiúval...
2014. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

friendzone....takarodj :)

Amúgy meg amit írsz az egy baromság 22 évesen itt tartasz?modell csaj?meg kevésbé csinos?Ezért nem kellesz nekik

2014. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert őket még nem alázták meg nyilvánosan, és elhiszik, hogy kellhetnek a jó fiúnak... Talán próbálkozhatnál kicsit lelkileg sérült lányokkal, de amúgy olyan szép lányokat látok nem valami előnyös pasival, több éves kapcsolatban.

Sok múlik a kisugárzáson, viselkedésen. Nagyon jól látod szerintem, hogy úgymond lassan kell ismerkedni. Én kaptam már azon magam, hogy mintha kezdenék beleszeretni az egyik elég dagi osztálytársamba, pedig nem az "esetem", és a szebb lányokhoz tartozom.

És sportolj, legyen valami hobbid, ezek olyan sokat dobnak egy emberen.

2014. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányok nem ilyen felszínesek, nem csak a külsővel foglalkoznak.


A megoldás egyébként az, hogy dolgozz azon, hogy vonzóbb legyél. És lehetőleg ne csak külsőben gondolkodj...

2014. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös, hagyjál már! A lányok a legfelszínesebb lények ezen a bolygón.
2014. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányok azok lehet a Nők pedig nem ..
2014. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gazdagodj meg és válogathatsz is.:)
2014. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!