Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem akarok olyan lenni mint ők?

Figyelt kérdés

A baratnoim kozul, mar mindenki csokolozott. Es a 3-bol kettonel mar volt is baratja. Nem gondolom magamat olyan rondanak, de meg nem volt soha baratom. Felek, hogy kozepiskolaban cikizni fognak emiatt. Azonban nem akarok olyan lenni mint a baratnoim mert az a 2 mar nem is szuz...

Nem szeretnek olyan lenni mint ok, nagyon bant a dolog.



2014. jan. 26. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
17 vagyok es iden smaroltam eloszor.. azon kivul meg kit erdekel h masnak ez a mervado?!:D
2014. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mr. Truth ***** válasza:

Nem akarsz olyan lenni? Akkor őrizd meg a gondolkodásmódodat és ne hagyd magad semmi hülyeségre rábeszélni... Csak az jo amit Te jónak gondolsz, más szavára meg ne hallgass.

Amugy meg nem ciki...

2014. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tojd le azoknak a véleményét, akik úgy kritizálnak, hogy nem is ismernek téged. Mit tudnak ők rólad, a problémáidról, az életedről, a képességeidről, a vágyaidról? Semmit. Csak annak a véleményére adj, aki már ismer téged. Egyébként meg ne más kedvéért akarj bármit is tenni vagy nem tenni (amúgy is mindig lesz benned olyan dolog, ami valakinek tetszik, másnak meg nem, és képtelenség mindenkinek megfelelni), akkor tedd meg, ha úgy érzed, hogy itt az ideje.
2014. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne legyél olyan, szerintem neked van igazad (főleg a szüzességgel kapcsolatban) Ha ők emiatt kicikiznek, akkor nem is a barátaid.


Mi már rég felnőttek vagyunk, nekem kétszer annyi pasim volt mint a két barátnőmnek együtt, de emiatt sose cikiznénk egymást... Így alakult és kész.


Lehet bajos lesz a sok ribizli közt, hogy te nem vagy az, de hidd el, meg fog térülni, és nemcsak te leszel erre büszke, hanem a későbbi barátaid is rád...

2014. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ember a középiskolába nem röhögnek körbe akkor se ha a sapka miat ösevisza ál a halyad
2014. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2014. febr. 8. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!