Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert van ennyi szerencses,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ennyi szerencses, jol oltozott egyedulallo fiatal?

Figyelt kérdés

Tobb partis fiatallal talalkoztam mar akiknek facen az van kiirva az allapotukhoz h egyedullaloak akar vekig is.Sokuk alkalmi kapcsolatokbol el,de akkor is hihetetlen,h hogyan tudnak akar honapokig is egyedullaloak lenni amikor minden ujukra akad valaki.


Vagy ezzel vonzobbak a masik fel szamara,h azt irjak ki,h egyedulalloak,mert ezzel azt hiszi a tobbi ember,hogy akkor szabad a palya?!



2014. jan. 27. 20:44
 1/5 Moszuke ***** válasza:
a külső nem minden.. bármennyire is próbálja a társadalom, a média, az iskola, bármi és bárki elhitetni velünk.
2014. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem csak a kulsore gondolok,hanem arra h tarsasagiak,eletvidamak stb.
2014. jan. 27. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Egoisták, maguknak valók, nem találnának olyat, akik megmaradnának mellettük sokáig.


Aki pl 30 évesen azt írja, hogy egyedülálló, azzal bizony nagyon nagy baj van!


Na, most ki leszek herélve, jobb, ha megyek :)


44/F

2014. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ÉN is társasági vagyok és életvidám, mégis egyedül vagyok 6 éve, mert alkalmi kapcsolat nem érdekel, szerelmes meg nem leszek mindenkibe!
2014. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Aki pl 30 évesen azt írja, hogy egyedülálló, azzal bizony nagyon nagy baj van!"


Neked is sok eszed van! Nem egyformák az emberek és az életük sem.

2014. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!