Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, ha megvan a mensitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha megvan a mensitek akkor ott alszatok pasitoknál? Olyankor betétet vagy tampont használtok? Esetleg sex szóbajöhet vagy ilyenkor nem szeretitek? Irjatok légyszi. Ha lehet kort is

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem ezt a női logikát, hogy miért ne aludna nálam, ha meg van neki. :D Igen szex is van.
2014. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez engem sosme zavart ott alvásban, viszont nemi életet nem szeretek élni ilyenkor, de azért elöfordult már a vége felé amikor már nem sok van. De sokakat ez egyáltalán nem zavar és simán együtt vannak. beszéld meg a pároddal mert azért a legtöbb pasinak ehhez nincs gusztusa. De az az érdekes a nöi szervezeteben hogyha nem épp nagyon erös már a mensid akkor a nemi izgalom hatására csak benedvesedsz de nem jön vér, akár pár órára is elmulaszthatja.
2014. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ott alvással nincs gond, de az első pár napban kihagyjuk a szexet.
2014. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Már együtt élünk és visszaszoktam a betétre.


Mikor más pasim volt és nem laktunk együtt, akkor is ott aludtam nála, mikor megvolt és akkoriban tampont használtam.


Szex nálam szóbajöhet, viszont a mostani páromnál nem, szóval így olyankor nincs.


23

2014. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen együtt alszunk akkor is.ÉS én tampont használok.Szexelni nem szoktunk olyankor,kedvem sincs hozzá...úgy. DE előfrdult már amikor 3hétig nem találkoztunk és amikor hazajött lefeküdtünk ugy hogy nekem megvolt,de tudott róla.Nem volt gond belöle
2014. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én mindig tamponozok ha nála alszok, kényelmesebb és nem kell takargatnom magam. Szex ilyenkor csak zuhany alatt és gumival és csakis akkor ha nagyon ki vagyunk éhezve.
2014. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szex nincs együttalvas kedvet van támpontot
2014. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az előzöt elküldte véletlenül. Szex nincs olyankor max utolsó napokon de ha együttalszunk tamponra váltok egyébként mindig betétet használok.
2014. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, ott alszok, általában betétet használok, én már megszoktam... néha van szex, de az én kedvemtől függ inkább, őt nem igazán izgatja, hogy megvan.
2014. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen,èn màr egy ève együt is èlek vele,betètet teszek.együt vagyunk akor is csak az elsö kèt nap nem.20L
2014. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!