Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, jellemzően milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, jellemzően milyen osztót használtok a tényleges és a párotoknak bevallott pasik számára?

Figyelt kérdés
Pasi alatt értem itt azt, akivel akárcsak egyszer is szexeltetek. Ha pl. 15-ből 3-at vallasz be, akkor az osztó 15/3=5

#bevallás #tényleges #pasik száma
2013. szept. 27. 12:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

0-val valo osztas nem ertelmezheto :D


Viccet felreteve, az en paromat nem erdekli a multam, nem is akar tudni rola.

2013. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem használok semmiféle osztót,mert nem szeretem a múltat felhánytorgatni.Egyébként őszinte vagyok a páromhoz,tudja,hogy voltak előtte is kapcsolataim,mégsem számolgatjuk,kinek hány volt.Engem sem érdekel a múltja,csak hogy engem megbecsüljön.
2013. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
hát sajnos semennyit, mert 10pasival smároltam, ebből 2vel feküdtem le.. szal..
2013. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha szoba kerul, akkor 1.

De pl a parom nem kerdezte. En se ot. Tudjuk, hogy mindkettonknek voltak masok korabban, en az enyem kicsit kevesellem, o az ovet kicsit sokallja, de pontos szamokat nem mondtunk. De ha megkerdezne, neki is a pontos adatot mondanam.

2013. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2013. szept. 27. 13:51
 6/24 A kérdező kommentje:
Feldobom újra a témát. :)
2013. okt. 18. 10:58
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Erre én is kíváncsi lennék. Csak abban vagyok biztos, hogy hazudik az asszony.
2014. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

Nem attól lesz valaki a párkapcsolatod, hogy lefekszel vele, csak mondom :)


Amúgy őszinte voltam, amikor szóba került, és számba vettem mindenkit, de egyébként nem szoktunk beszélni róla.

2018. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%

Nézzünk egy kis matekot.

15/3=5

15-> osztandó

3 -> osztó

5 -> eredmény

Általános iskola, második osztály.

Tehát ha azt nézzük, hogy Gizi együtt volt 15 pasival, és ebből 3-at vall be,akkor amint írtad, a 15-öt 5-el kell elosztani, hogy hármat kapjunk.

Ha azt szeretnéd, hogy a kérdésed logikus legyen és számokkal akarsz leírni valamit, azt tedd helyesen.

Tehát minden 8 általánost végzett embernek javaslom a következő képletet:

Valós pasik/ osztó = bevallott pasik.

Tehát az általad leirt példa alapján: 15/5=3



A kérdésedre a válaszom egyébként 1.

2018. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
Nem kezdenék olyan pasival aki ilyen szinten firtatja a múltat. Én sosem kérdeztem ezt. Ha az ember kapcsolatot kezd akkor ott a múlt már nem játszik.
2018. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!