Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik tökéletes kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik tökéletes kapcsolat?

Figyelt kérdés
Teljes harmóniával a felek között, megértéssel, megbecsüléssel, hűséggel és tényleg az igazi túlfűtött, vad, ki nem alvó szerelemmel? Vagy ha nem ezek jelentik a tökéletességet, akkor mi az, amitől mindkét fél számára a legjobb egy kapcsolat?

2014. jan. 30. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi nem tudjuk, hogy te mit érzel tökéletesnek.
2014. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet leírni kifejteni szavakkal tényekkel mondatokkal, hogy így meg úgy meg ezért meg azért.


Akik éppen benne vannak és minden tökéletes számukra azoknak épp akkor jó, és hhogy valóban tökéletes e azt van hogy ők nem is látják. Mert olyakor képtelenek meglátni ha hiba lenne benne,. De elfogadják egymás hibáit és a kapcsolatban lévő hibákat és így élnek ezekkel együtt.

2014. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Általánosságban kérdeztem, s nem személyeskedésből.


Létezik egyáltalán olyan, hogy tökéletes? Mit jelent ez h tökéletes kapcsolat? Jó szex, jó minden a másikkal?

2014. jan. 30. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes nem, de igazi még lehet.
2014. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tökéletes nem létezik, mert emberből vagyunk, nem istenből.... de lehet törekedni a tökéletességre.
2014. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a miénket annak érzem, 4 és fél év után is.

Számomra mindig külön van választva fejben a tökéletesség és a hibátlanság. Vannak hibáink külön-külön, előfordul, hogy vitázunk valamin, de a meghatározó, egész kapcsolatot betöltő érzelem számít, amit érzek, ha visszagondolok az együtt töltött időre, ami alatt sok próbát kiálltunk kezdve a szülők fúrásától, átmeneti impotencián át egészen anyagiakig. Az ilyen alkalmakkor jobban kapaszkodtunk egymásba. Volt, hogy kissé kialudt a szerelemérzés, de megtaláltuk a módját, hogyan szítsuk fel újra anélkül, hogy szünetet tartanánk vagy bárkinek áldozatot kéne hoznia.

Egyenlően adsz-kapsz a kapcsolatban, lehetnek elvárásaid, de akkor engedd, hogy veled szemben is legyenek. Hűség... Inkább azt mondanám, hogy megalapozott egymásba vetett bizalom, amivel nem él vissza egyik fél sem, mert ebbe nem csak a hűség tartozik bele.

Nekem ez, másnak lehet, hogy más. :) Épp emiatt gondolom, hogy létezik, nem csak magunk miatt, mert látok másokat, akiknél mások a "feltételei" a tökéletességnek, és működik.

2014. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mesében max, meg álmodban.. csíkos pizsamában.


Ideig óráig biztos, de ami elromolhat az el is fog romlani.

2014. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

minden stimmel nálunk a leírt feltételeid közül , lassan 4 éve tart. :)

Tökéletesben nem hiszek (hiszen tényleg emberek vagyunk), de én ezt tartom ideálisnak. De persze lehet, hogy másnak meg más az ideális kapcsolat és neki ez lenne kényelmetlen :)

2014. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A Balázs showban - már rosszul kezdődik, ugye?:D - na, szóval ott volt egy pár, amikor a szőke csajszi kérte meg a pasi kezét, látszott, hogy nem volt megjátszva, tényleg tökre aranyosak voltak:) Asszem meg is volt hatódva mind a kettő:):) Szerintem egyébként ennyiből is meg lehet ítélni:)
2014. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!