Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az tényleg nem kapcsolat, ahol nem vitáznak a felek? Mert ezt szokták mondani, de ez szerintem hülyeség. A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt, imádjuk egymást és sose volt semmi vita köztünk, egyszerűen minden tökéletes.

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor boldog karácsonyt.!
2013. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előbb hivnám álomkapcsolatnak, mint "nem kapcsolatnak". Mit érdekel téged, hogy más mit mond? Boldog vagy így, ez a lényeg. Így tovább.
2013. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, az nem kapcsolat, ahol nem repkednek összevissza a tányérok reggelenként. Amúgy meg fogtok még veszekedni, nyugi.
2013. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De kapcsolat. Nincs törvénybe írva, hogy veszekedni kell a feleknek azért, hogy jó és boldog legyen a kapcsolatuk.

Most ha boldog vagy, akkor miért foglalkozol azzal, hogy mások mit mondanak?

Egyébként nem azért de 9 hónap még nem sok, sőt... hidd el nekem, majd pár év után nem tennéd fel ezt a kérdést. Idő múltával mindig kialakul egy kisebb nagyobb vita, akarva vagy akaratlanul. Elég csak annyi, ha front van, valamilyen betegség gyötör és ezáltal idegesebb vagy és még sorolhatnám..

2013. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Mintha en tettem volna fel a kerdest, mert en is ugyanigy vagyok a ferjemmel. Mi mar 1 ev es 3 honapja, vagyis 15 honapja egyutt vagyunk, mi is imadjuk egymast, es egyetlen rossz szo sem volt kozottunk. Szinte hibat nem talalok a kapcsolatunkban. Nagyon boldogok vagyunk. Kivanom h.TI is meg nagyon sokaig boldogok legyetek.
2014. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ne bízd el magad... én is elbíztam magam és az lett a vége hogy szakított velem... amúgy valamikor jó a veszekedés de persze nem az olyan ahol mind a ketten besértődtök egymásra hanem a kisebb viták mert utána nap jobb érzés felé közeledni de ez persze mindenkinél más. nem azt mondom hogy jó a veszekedés de szerintem NÉHA belefér!
2014. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!