Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek/csináljak a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek/csináljak a barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja járunk, de semmi ötletem sincs születésnapi ajándéknak. Valami eredetit szeretnék, de már minden eredeti ötletemet felhasználtam, sütöttem neki, készítettem képösszeállítást velünk meg ilyesmi...

2014. jan. 31. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
vidd el tandem ugrásra...
2014. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Tökmindegy mit veszel, csinálsz neki, a végének fog úgyis a legjobban örülni :) if you know what I mean
2014. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es:-)))


Húha, nagyon belehúzhattál, ha 8 hónapja jártok, de már minden eredeti ötleted kilőve...

Hát mi a hobbija, mit kedvel az a jó ember?

És a Te kézügyességed milyen, angyalka? Mert írhatom hogy köss egy sálat neki, vagy varrj egy párnahuzatot a kedvenc színével, ha csak gyurmagolyót tudsz formálni, az se gömbölyű...Szóval segíts, hogy segíthessünk! Együtt kitaláljuk, gond egy szál se!

2014. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát eléggé szeretek kézmûves dolgokkal foglalkozni, de azért annyira profi nem vagyok, és nincs túl sok idõm már ilyen nagyobb dolgokba belekezdeni, inkább olyasmit ami hamar megvan...amúgy ez a kedvenc színes dolog már lelõve, csináltam neki ilyen karkötõt..
2014. jan. 31. 15:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát eléggé szeretek kézmûves dolgokkal foglalkozni, de azért annyira profi nem vagyok, és nincs túl sok idõm már ilyen nagyobb dolgokba belekezdeni, inkább olyasmit ami hamar megvan...amúgy ez a kedvenc színes dolog már lelõve, csináltam neki ilyen karkötõt..hát szereti a pingvineket,de azzal csináltam kulcstartót, szereti Jamaikát de az is lelõve, egy zsebórát szeretne nagyon, de azt kap a szüleitõl...
2014. jan. 31. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!