Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem kívánom a párom csókját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a párom csókját, se a szexet vele. Miért?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a barátommal.Mind a ketten hosszútávra tervezünk együtt.Mostanában, amikor találkozunk, egyszerűen nem akarom, hogy megcsókoljon.. Az elején nagyon kívántam vele, de mára már nem.A szexel is ez a helyzet, az elején sokat voltunk így együtt, de mára már az sem, bár ez lehet a fogamzásgátló hatása?! Mit tegyek..?

2014. jan. 31. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
unod a banánt?
2014. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

sok oka lehet.

a leggyakoribb ok a férfi papuccsá válása és ezáltal a vonzereje megszűnése.

ha nem ez a helyzet,akkor lehet a fogamzásgátló is.

legalábbis én már jártam így,abba is hagyattam a nőmmel a szedését,mert kb megszűnt tőle a szexuális élet.

2014. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Igen, lehet a fogamzásgátlótól bizony!!!

Nekem két évig tartott, mire leesett, hogy ettől van, szerencsémre a barátom türelmes volt, és várt rám. Mielőtt szedni kezdtem nagyon jó volt minden, aztán elmúlt, és mindent megpróbáltunk már, mire mondta az orvos, hogy ettől is lehet. Amióta abbahagytam, minden a régi!! :)

Inkább óvszerrel, mint sehogy!

2014. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem kívánod, tehát már nem vagy oda érte, a szex és az érintések pedig fontos egy kapcsolatban, az érzéseidet nem tudod befolyásolni, kihűlt a kapcsolatotok. :S Csináljatok közös programokat! Közös fürdőzés! Az segít és egy próbát megér :)
2014. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, mert a csók nem simán szex, hanem összetartozás.
2014. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!