Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom a párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a párom, de szeretem. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal, ő 23, én 21 éves vagyok. Nagyon szeretjük egymást, 1 éve együtt is élünk. Szinte minden tökéletes, teljesen megértjük egymást, alig vannak vitatkozások, tehát a szexen kívül tényleg minden rendben van. Ezzel szemben én egyáltalán nem kívánom Őt, esetleg havi 1-2-szer, míg ő naponta csinálna. Egyszerűen hidegen hagy a szex, de kb. minden harmadik szexet élvezem. Viszont a többi olyan, mintha nem éreznék semmit. Próbáltunk már szinte mindent, zene, gyertya stb., de én egyszerűen nem kívánom őt... Frigid szerintem nem vagyok, hisz tudom élvezni. Volt valaki már hasonló cipőben?
2013. okt. 17. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem vicc, de menjetek szexológushoz
2013. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt, hogy erre majdhogynem rámegy a kapcsolatunk is. Már nem sokáig bírjuk így.
2013. okt. 17. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátlót nem szedsz? Mert attól lehet ilyen.

Vagy egyszerűen túl sokat vagytok együtt, elkényelmesedtetek, már nem udvarol neked eléggé? Nem csak az a szex előtt kell a hangulat, hanem mindig. :)

2013. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mással élvezed vagy élvezted?
2013. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A szexológus sajnos nem fér most bele, régebben voltunk kb. 5 alkalmon, de nagyon drága, és akkor sem segített.

Fogamzásgátlót nem szedek, és még mindig udvarol, kedveskedik, meglep. :)

Köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 17. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is szokott lenni :) Nem túl mókás dolog, oké. Ugyanez a képlet: szeretem, de nem kívánom. Nem is feltétlen őt nem kívánom, mert ez így nem igaz, hanem magát a szexet. Pedig ügyes, bár talán lehetne valamivel gyengédebb, meg nem nagyon szeret csókolózni pl. meg spontán megölelgetni, ez néha hiányzik.


Nem dolgoztok túl sokat, vagy legalábbis te? Mert nekem egészen biztosan belejátszik a stressz is, meg az is,hogy lusta vagyok (hosszasan elnyújtani a dolgokat).

2013. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy partnerem volt előtte, vele egy rövid ideig jó volt. A páromnál is az 1.-2. hónap jó volt, de szerintem az újdonság varázsa miatt.
2013. okt. 17. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen ritkán vagytok együtt, másokon nem szoktál fantáziálni? Senkitől nem kívánod a szexet, vagy csak a párodtól?
2013. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám hogy próbáld ki mással és sok mindent megtudsz, de a lényeget akkor sem fogod tudni.

Arra gondolok hogy hiába lesz jó egy másik partnerrel, az izgalmas helyzet, az újdonság és a titok miatt sokra nem mész vele, mert ez a partner is megunt lesz hamarosan és ugyanott vagy ahonnan indultál.

Inkább elemezd ki magad, lehet van egy fétised amire beindulsz csak még nem tudod. Ha új, ismeretlen a partner az már elég és beindit, de ne feltétlen az újdonság varázsának értelmezd, ez sok minden lehet, errefelé kutakodj.

Szóval a szexben a zene és a gyertya még közel sem minden.

2013. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!