Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LiNorina kérdése:

Miért csinálja ezt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az egyik fiú barátomba, és ezt ő is tudja. (Azt legalábbis mindenképp, hogy bejön...) Elég sokat beszélünk facebookon, szinte mindig ő ír, élőben viszont alig szól hozzám. Ha beszélünk, gyakran ír szíveket, stb., teljesen olyan, mintha akarna valamit, de sokszor beszél más lányokról. Múltkor konkrétan azt írta, hogy ,,találtam egy csajt, aki bejön, de nem merek neki írni" és hasonlók. Miért csinálja ezt, ha tudja, hogy szeretem? Vagy miért viselkedik sokszor ilyen félreérthetően? Egyébként az osztálytársamról van szó. Gondoltam már arra, hogy féltékennyé akar tenni, de nem tudom...

2014. febr. 1. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

mert barátként tekint rád

nekem is van egy olyan fiú barátom, aki szíveket szokott írogatni, pedig én nem szoktam

és velem osztja meg hogy éppen ki tetszik neki :D

2014. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak azért furcsállom, mert tudja, hogy mit érzek...:/ dehát nem tudom, hogy működik a fiú agy:D
2014. febr. 1. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mikor egy fiú barátnak tekint akkor is ha te többet érzel, beszél olyasmikről is amik nem igazán esnek jól neked ,mert nem gondol bele hogy ez neked rosszul esik , pedig tudhatná . Én állatira odavoltam egy pasiért aki meg nőkről beszélt nekem meg ilyenek , jól jöttem neki mint barát meg mint hallgatóság .
2014. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem, szoval akkor ez egyertelmu:/ koszonom a valaszokat!:)
2014. febr. 1. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!