Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhanyagol a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk egyutt mostanaba lesz*ar a baratom. Rajottem a hibaimra es megvaltoztam. Erdeklodok utana, keresem nagyon szeretem. De o mostanaba nem. Alig akar talalkozni. Nem irogat stb.

Pedig mostanaba en vagyok az aki mindent megtesz erte, de regen o volt ilyen es ugymond en sza*rtam le. Nagyon megbantam. Mindig azt mondja h bezzeg o ezt ket evig turte.. Ha kerdezem akkor azt valaszolja h hagyjam mar a hulyesegeimmel es h erre nem kivancsi.

Most akkor h viselkedjek ? Felek ha ugymond enis hagyom ahogy o csinalja akkor szakit velem.

Baratom 23 eves en 22

Koszonom a valaszokat es segitsetek legy szives! :' (



2014. febr. 3. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A flegmaságoddal elérted, hogy kiszeretett belőled, ergo lexar. Fogadd el, keress mást, és legközelebb máshogy állj hozzá a párkapcsolatodhoz.
2014. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem birom ot elhagyni
2014. febr. 3. 16:29
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg ülj le vele, beszéljétek meg???
2014. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a valasza h nem kivancsi a hulyesegeimre/ basztatasomra
2014. febr. 3. 16:47
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

"Az a valasza h nem kivancsi a hulyesegeimre/ basztatasomra"


Ha ilyet mond, akkor biztos vagy benne, hogy még együtt vagytok? Ilyen egy kapcsolatban nem nagyon fordul elő...

2014. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor miert nem dob ki ? Mit csinaljak h ijra megszerettessem magam ? Tudom h ez nem ugy megyde csak valami amit a fiuk szeretnek..
2014. febr. 3. 16:53
 7/10 anonim ***** válasza:

te már semmit nem tudsz, ha az ő gondolkodása megváltozik akkor lehet csak változás

de szerintem add el vagy cseréld el

2014. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
milyen hülyeségre?
2014. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon tipikus esete hogyan kell elb.szni a kapcsolatot.


azért még ne add fel. ha valami úton módon le tudsz ülni először is beszélni vele, h te hibáztál de az nem megoldás amit csinál. ha nem szeret akkor mondja ki és akkor vége, de ha meg úgy érzi h még szeret, akkor csináljatok közös programokat, kedveskedj neki, szexben próbáljatok ki új dolgokat, egyszóval próbáljatok tüzet csiholni a kapcsolatba...

2014. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
most már soha nem tudjuk meg hogy szex-van-e...
2014. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!