Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loreen007 kérdése:

A párom elhanyagol. Lsd. Lentebb. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Jól elvagyunk, minden oké! csak valahogy nem érzem mégsem az érdeklődését kellőképpen! Sokat dolgozik az igaz! csapat építő útra megy majd! Engem meg szinte alig visz vhova! ...és ha majd nyáron is ez lesz, ő majd a munkatársaival elmegy nyaralni... közös nyaralásra meg nem kerül sor!!! Aggódom picit! Vagy mondjak neki utalásképpen egy olyat, hogy kapcsolat építő út nekünk is jót tenne...
2012. nov. 17. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol van itt LSD? Azt írtad, lentebb. Figyelj, ha nem mondtad még neki, akkor ő nem tudja. Ha még nem mondtad, ő nem tudja, hogy ezt érzed. Elsőnek beszélhetnél vele.
2012. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen! Az lesz a legjobb ha megbeszélem vele! csak kiváncsi lettem volna, hogy mi a véleményetek!
2012. nov. 17. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell minden mondat végére felkiáltójel!!!
2012. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem, miért nem azzal kezdted, hogy elmondtad neki mindezt (ahelyett, hogy itt leírod). És ne felejtsd el megkérdezni azt sem, merre tart ez a kapcsolat, az "utalásokat" pedig felejtsd el. A kollegáival megy nyaralni helyetted? Miért vagytok ti egyáltalán együtt????
2012. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves ismeretlen! ...de kis szemfüles vagy. Ne az írásjelekkel törődj :P

Igen erre én is gondoltam, hogy megkérdezem, hogy merre tart ez a kapcsolat egyáltalán??? vagy le akarja amortizálni?

2012. nov. 17. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
a drog nem megoldás
2012. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szó sincs drogról!!!!!!!!!!!!!!! :D

Lsd= látsd

2012. nov. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!