Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy kitálaltatok a szeretőtök párjának, vagyis lebuktattátok? Vagy fordítva, hogy titeket buktattak le? Vagy tudtok ilyenről?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka és mit gondoltok erről?

2014. febr. 4. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Van két példa is az életemből:


1. Az akkori kapcsolatom elején belebonyolódtam egy másik lánnyal egy kis szexuális kalandozásba, aminek a vége az volt, hogy azt akarta hogy vele legyek kapcsolatba, de én nem őt szerettem, és mást választottam. Erre elmesélte a régi barátjának a dolgot, aki meg írt az akkori barátnőmnek.


2. A karma szerint, megérdemelten...

Kiderítettem egy kis "gonosz trükkel", hogy a barátnőm nem játszik tiszta játékot, és ekkor én írtam a gyereknek, hogy mondjon el mindent a barátnőjének - mert persze ő is kapcsolatban volt - mert különben én fogok kitálalni. A gyerek ezt el is hitte, hogy ha ő elmond mindent, akkor majd én nem mondok el semmit. Persze ő szépített a dolgokon, én meg csodálkoztam hogy kapcsolatban maradtak, ezért egy szörnyeget módjára elmeséltem pár dolgot a lánykának. Tényleg sajnáltam.


Én egyszer nem játszottam tiszta lappal az életemben, és nem is a lebukás volt a legrosszabb dolog, hanem a lelkiismerettel megküzdeni. Többé tuti nem tenném. Vissza is kaptam, így a másik oldalról is ismerem a dolgot.

2014. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az exferjem nagyon belebonyolodott egy internetes kalandba es az esteinket inkabb chatelessel toltotte.

Tudtam, hogy ki az a lany, es irtam neki en is, hogy nehogy azt kepzelje mar, hogy a parom szereti, egyutt olvassuk a leveleit, es csak idotoltesnek jo, amugy a pasi meg velem van, mert velem akar lenni, es ezert nem talalkoznak. A csaj kiborult, ongyilkossaggal fenyegetozott, en meg ultimatumot adtam, vagy o vagy en. Engem valasztott.

Szerintem az oszinteseg fontos, es ha a parom nem jatszik nyilt lapokkal, akkor mar nekem sincs ilyen kotelezettsegem,hogy tisztan jatszak.

Es ha mar idaig jutunk, az mar ugyis a vegjatek.

2014. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem az exem írogat folyton h ugorjak fel hozzá üres a kecó, de van párom és eszembe sincsen vele kavarni. Viszont az exemnek van barátnője, és jóba vagyok az anyukájával még azóta is nagyon, nem tudom mi lenne a helyes, mert az exem nem beszélgetni akarna áthívni és ezt részletesen ki is fejtette.
2014. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem volt még szeretőm, és én se voltam az soha, így nem is kellett ilyesmitől tartanom.

Mit gondolok róla? Aki belerondít a másik kapcsolatába, vagy csalja a párját, az meg is érdemli.

2014. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!