Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb hazugság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb hazugság amit kitaláltatok azért, hogy lefeküdjön veletek egy lány?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 11:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
Nyertem a lotton...
2009. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a brém
2009. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem még eddig nem volt szükségem ehhez arra, hogy hazudjak. Ha egy kapcsolat hazugsággal kezdődik, az már régen rossz... csak a szex kedvéért, érzelmek nélkül, egyetlen alkalom erejéig meg nem vagyok képes lefeküdni senki lányával.
2009. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Szeretlek :D
2009. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
szép vagy :D
2009. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
azt mondtam neki, h kap csokit, de nem kapott, szal hazudtam :D
2009. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

egyszer azt hogy szép, közben pedig csúnya volt.

illetve azt is, hogy szeretem, de azt sokszor, azt muszáj.

2009. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt mondtam neki, hogy a lányokat szeretem (közben a fiúkat), csak mert ki akartam próbálni nővel is.
2009. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

akik azt hazudják egy lánynak hogy szép azért hogy lefeküdjön velük, miközben nem is tetszik nekik, azok miért akarnak szexelni egy szerintük csúnya csajjal? O_____o csak én látom úgy, hogy ez teljesen logikátlan??


(megkérdezném azt is hogy mi a franc jár egy csaj fejében akkor amikor úgy dönt hogy lefekszik egy sráccal csupán azért mert az azt mondta neki, hogy szép. de gondolom erre úgysem kapnék értelmes választ...Oo)

2009. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeretlek szeretlek... ennyi:D meg hogy milyen szép:D
2009. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!