Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Léteznek lányok akik szeretnén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek lányok akik szeretnének kapcsolatot és minden velejárót, de gyereket nem? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
Nem akarok gyereket, barátnőt sem találok magamnak így a téma még nem jött elő, nem tudom mi lenne a reakció. 20+F

2014. febr. 4. 17:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok!
2014. febr. 4. 17:55
 2/9 anonim ***** válasza:
kor
2014. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amíg vannak kérdések, addig lesznek trollok is...
2014. febr. 4. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Szeretnék kapcsolatot, de nem azt a "ha nincs ló, jó a szamár is" fajtát, hanem, tudom giccsesen hangzik, de azt az igazit. Aki teljes egészében kiegészít és együtt vagyunk teljesek. Ennek ellenére sosem szeretnék gyereket (kiskoromtól kezdve így vagyok ezzel). Erre nekem közrejátszott a családi helyzetem is és többek közt nem érzem magam méltónak, hogy továbbadjam a génjeimet valaki másnak. Plusz van egy igen furcsa gyerekfóbiám is :D

Ezt nagyon kevesen fogadják el, tudom. :)

17/l

2014. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Én nem szeretnék gyereket. Túl macerásnak tűnik + nem szeretnék egy egész életre felelősséget vállalni valakiért, akit lehet, hogy amúgy utálni fogok. Mert ha egy idiótává válna - amire nagy az esély, tekintve, hogy már most a 7-8 éves gyerekek 90%-a ostoba és bunkó, mi lesz itt még 5-10 év múlva, a gyereket meg egy bizonyos kor felett már az iskolai közösség neveli, mondhatok én neki bármit, ha Suttyó Sanyi, Proli Peti vagy Ribi Reni szerint az baromság, úgyis a közösségnek akar majd megfelelni -, az biztos, hogy én nem szeretném, hiába a gyerekem.


Bár a legegyszerűbb magyarázat az, hogy egyszerűen nem akarok egy gyerekkel foglalkozni. Vagy a barátomra nem jutna elég időm, vagy a hobbijaimra, és mindkettő fontosabb nekem, mint akármi más, ha a gyerekre lenne kötelező időt szánnom (ami ugye nem napi pár perc lenne), egy idő után az agyamra menne, bekattannék és lelépnék egy szó nélkül, a gyerek meg az apja többé nem is hallana rólam.

2014. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Én sem akarok gyereket. Persze mindenki azt szajkózza, hogy ez még úgyis változni fog, de ha belegondolok milyen lenne ha... egyszerűen kiráz a hideg, már a gondolata is taszít, mint egy harmadik világháború úgy érintene... Nem szeretem őket.. Nyáladzanak, beszarnak, nyakon fossák magukat, kivagyok az értelmetlen bőgésüktől amikor semmi sem jó nekik. Úgy kb. 3 éves kor után már elfogadható.. De akkor is a felelősség.. Még magamról sem tudok gondoskodni... Elég lesz nekem egy macska is. Azt pl. szeretem babusgatni, puszilgatni, de a gyerektől ki lehet kergetni a világból. :D Mellesleg számomra undorító ahogy leélik az anya testét.. az, hogy itt lenne bennem egy gyerek.. ááh... inkább hason szúrnám magam. Bocsi ha morbid voltam, tudom jó sok ember fog betámadni emiatt, de leszarom. :D Ez az oldal azért van, hogy a véleményemet nyilvánítsam ki, nemde? :D

L/20

2014. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én attól a hatalmas felelősségtől félek, amit egy gyrek jelképez.


Nekem nem esne nehezemre foglalkozni vele, figyelni rá, nem lenne fontosabb tőle a hobbim sem.


Szerintem nem az iskolai, baráti közösség neveli a gyereket, hanem a szülő a saját jó példájával. És meglátásom szerint itt tévednek sokan, hogy pl. elzavarják a gyereket olvasni, miközben ők szabadidejükben a tévét bámulják, vagy pl. fogyókúrára fogják a gyereket, beíratják valamilyen sporttevékenységre, miközben apukának sörhasa van, anyuka meg szénhidrátdúsan főz.

Szerintem senkit sem lehet visszahúzni, akinek van egy hiteles, stabil családi háttere, érdeklődő, a gyerekre nyitott szülőkkel.

2014. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is ilyen vagyok.

Nem szeretnék gyereket, családi problémáim miatt idegenkedem tőlük. Nem akarom hosszasan ezt kifejteni. Van egy cicám, hasonló egy gyerekhez, de mégse annyira idegesítő, bömbölő, stb.

22N

2014. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mert különben nem fizetsz gyerektartást, az úgy egy igazi nőnek nem biznisz.
2014. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!