Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a pasik akik nem szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik akik nem szeretnének komoly kapcsolatot mert élvezni akarják a szabadságot és szeretnék kiélni magukat, azok képesek később a normális kapcsolatra, megcsalások nélkül?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
képesek, naná.. a kérdés az, h 1 idő után találnak-e olyan lányt, aki majd hisz nekik.. true story..(nem rólam van szó, hanem egy haveromról, én nő vok)
2012. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nagy többségük kinövi ezt a "betegséget" és normális lesz.
2012. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azok is, vagyis az úgy gondolkodóak is, akik nem akarnak senkinek a tulajdona lenni ?
2012. dec. 31. 17:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak szimplán nehezem viselem más hülyeségeit...
2012. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi? ezt most nem értem.. attól, h valakivel együtt vagytok, még nem leszel a tulajdona..
2012. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeirntem elméletileg igen ,gyakorlatilag nemnagyon. Én sem vagyok az a megállapodós, családcentrikus féle faszi, 27 évesene sem gondoltam még egy percre sem komolyan,hogy gyereket ,családot akarnék alapítani. Azért olyan nő volt már a környezetemben, akit mennyasszonyi ruhában el tudtam volna képzelni magam mellett, ahogy rántom fel a praclijára a jeggyűrűt, de inkább a pináról pinára fajta vagyok hozzáállásban.

Akik így gondolkodnak mint én, szerintem nem voltak még igazán szerelmesek, és csak nőről nőre járva keresik ap illanatnyi örömöket, talán nem is hisznek a csodákban, nagyon kicsi esélye van annak hogy egy számodra tökéletes testi lelki partnert találj, akiért úgy vonzódsz nemileg,hogy majd beleőrülsz,és lélekben pedig a legjobb haverodnál is jobban telik vele az idő feszengés, kínlódás nélkül, szóval az a halálosan szerelmes vagyok belé féle életérzet. Ezt nem valószínű ,hogy könnyen megtalálod. Sokan úgy vannak vele, inkább kipróbálnak ezt az, nem vának üresjáratban, hanem kitöltik a fiatalságukat taratlommal, és a szok baszás közben egyszercsak rájössz a már megdugott melletted heverésző tündérkéről,hogy ő életed nője. Nem rossz stratégia ez. Nem kell a hagyományos leszólítom, ismerkedek járok, dugok metódushoz tartani, lehet gyors szexből is szimpátia és komoly viszony, de legalább nem vársz üresben.

Ha én megtalálnám életem szerelmét a későbbiekben, nem hinném,hogy azután meg akarnám őt csalni. De addig ki kell/ene tölteni az ifjúságom múló napjait tartalommal, élményekkel, nem kell erkölcsös cölibátusba vonulva várni az egyetlenre. EMrt lehet,hogy soha nem jön el...

2012. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

elméletileg bármi lehetséges. de a lényeg a valószínűségi szórás.


a legtöbb naiv lány szeretné ezt hinni, hogy majd ő a rosszfiúkat megváltja, és megszelídíti az oroszlánt, de valójában egy rakás házas férfi csalja a feleségét fiatal libákkal.

és legyünk őszinték, a legtöbb lány pont erre izgul, a hanyag, szívtipró pasikra.

2012. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én ismerek egy fickót (ez a nagyon helyes, döglenek érte a nők kategória- de tényleg!) és ő régen luxus autó értékesítő volt. Azt mondta, akkor meghúzott többszáz nőt, mert a gazdag bigék körében mozogva, az volt a bónusz a kocsi mellé, hogy még őt is megkaphatták, nem volt nehéz dolga. Azóta "állítólag" nem csalja a feleségét, akit azóta elvett. Bár nem tudni, mert még most is tele van pénzzel, és és jó dolgában csak a bmwjével szaladgál, amíg az asszony éjt nappallá téve gürizik. szóval lehet hogy csak mondja hogy nem csalja, de állítása szerint akkor kiélte magát, és az neki elég volt.
2013. jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!