Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez hogy nem mer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hogy nem mer felém közeledni?

Figyelt kérdés
A barátomról lenne szó akivel kb. úgy már 1 hónapja együtt vagyunk. Mind a ketten szerelmesek vagyunk egymásba, csak másféle módon mutatjuk ki.Ő inkább tetekkel mint például elkisér hazáig meg kedves velem meg ilyenek. Én meg az a romantikusabb fajta vagyok aki vágyik a másikra, vágyik arra hogy megfogja a kezét megölelje a másikat hosszú perceken keresztül..Csak az a gond hogy én nem érzem hogy ő ennyire vágyna rám. Bevalotta nekem hogy nem tudja kifejezni az érzéseit s én ezt elfogadtam mert szeretem. De azért néha jólesne hogy ő mint fiú megfogná a kezem megölelne szóval ő kezdeményezne. Közösségi oldalakon bátrabb, sok mindent ír amivel valóságba nem mer felém közeledni például meg akarlak csókolni..és élőbe meg semmi. Én ezt nem értem pedig tökre odavagyunk egymásért. Ő még lányra nem nézett igy mint rám..szóval szeret csak még kis félénk. Hogyan tudnám esetleg bátoritani? Ki kezdeményezzen az első csóknál? Várjam ki amig megkérik rá vagy smároljam le és lehet hogy bátrabb lesz ha ráérez a romantika izére? Segitsetek pls.

2014. febr. 7. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő egyszerűen ilyen, de látszik hogy szeret
2014. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedd át az irányítás szerepét! Hidd el, nem bánod meg! :D
2014. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Korotok?
2014. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15
2014. febr. 7. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen neked kell kezdeményezned ebben az esetbe... a srác szeret de fél ennyi nem kell ragozni .
2014. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért ezt a félénkséget ki lehet ugymond nőni nem? Például ha már régóta vagyunk együtt gondolom kicsit bátrabb lesz..talán
2014. febr. 7. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:
ha megcsókolod egyből elveszíti a félénkségét hidd el ha ezt teszed nem kell sokat várnod ...
2014. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Moszuke ***** válasza:

én is ilyen félős voltam az első komoly kapcsolatomban.

nálunk úgy volt, hogy a kezét én fogtam meg először, aztán a csaj bizony lekapott engem és utána már "bátrabb" lettem csók téren:D

ha nem teszi meg a spontán szájrapuszit sztem még mindig azon izgulok, hogy vajon megcsókolhatom-e, nem korai-e még és társai..:D

ne mássz bele a szájába, de egy spontán szájrapuszi csodákra képes:)

aztán majd idővel győzzed levakarni magadról a pasit:DD


ui.: 5 szeretet nyelv létezik és ha nem passzoltok ilyen téren akkor melózni kell picit, hogy érezzétek egymás szeretetét. olvass utána ha nem hiszed:)

2014. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nállunk az van hogy mindenben én kezdeményeztem elöször. Én öleltem meg, fogtam meg a kezét, pusziltam meg elöször. Aztán idővel már ő is meg mert engem ölelni de mást ő még nem kezdeményezett :( Utolsó köszi a válaszodat már megyek is és töltöm ki a szeretetnyelv tesztet:P Kiváncsi leszek mi fog kijönni :D
2014. febr. 7. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!