Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már régóta nincs barátnőm én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta nincs barátnőm én senki nem akar közeledni felém. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egész nyáron nem volt barátnőm és senki nem akar felém közeledni pedig van már kiszemelt lány aki tetszik.Balszerencse ez?
2009. aug. 26. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Közeledj te azért vagy férfi.
2009. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nem balszerencse, ez nyusziság. ne várd a sültgalambot a szádba repülni.. tenni kéne valamit mondjuk érte..
2009. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk ezt kijelenthetem. :D Csak én lány vagyok.És csak várok,mivel eddig kerestem,de sajnos mindig beleválasztottam.


22/L

2009. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem balszerencse. Egyszer fent egyszer lent! Amúgy az előttem szólóknak igaza van, ha tetszik a lány akkor lépj!
2009. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!