Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor növi vki végre a gyerekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor növi vki végre a gyerekkori szerelmet? Van egy ilyen fiúnál esély valaha is?

Figyelt kérdés
Vagy 15 éves kora óta együtt van egy lánnyal és most 24. Sokszor szakítottak meg kavart más lánnyal meg megcsalta, de mégis mindig visszamegy az első lányhoz ő meg visszafogadja a fiút. Én kavartam ezzel a sráccal mikor szakítottak és nagyon beleestem. Nem akar senki mással kapcsolatot max szexet és visszamegy a lányhoz. De milyen kapcsolat ez?? Ha szeretné nem dugna össze vissza mással. Annyira tehetetlen vagyok és szerelmes :( Mit lehet tenni ilyen helyzetben?
2013. ápr. 12. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A saját érdekeden felejtsd el de nagyon gyorsan.
2013. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is 15 éves korom óta tart, és még nem nőttem ki. Pedig én sosem jártam vele, mégis mindennap gondolok rá, meg figyelem Facebookon, és ahol csak tudom, hogy mi történik vele. Úgyhogy szerintem soha...


27/F

2013. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!