Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik tökéletes balek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik tökéletes balek?

Figyelt kérdés
Szerintem létezik tökéletes balek! Huszonéves srác, nyert a lottón egy elég nagy összeget. Iszonyatosan naív, múltkor egy csaj több milliót szedett ki belőle valami hülye indokkal, hogy állatmenhelynek gyűjt, meg ilyenek. Bármilyen hülyeséget képes elhinni. Régi haverom az illető, és most arra kért, hogy szerezzek neki barátnőt :D mit lehet ilyenkor tenni??

2014. febr. 8. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Vasaroljon maganak
2014. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy 5 millióért szerzel. 20e-t odaadsz egy nőnek, 2M-t nekem az ötletért, a többit megtartod.
2014. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hmmm!elgondolkodtato az elet!
2014. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nem fogok nyerészkedni a haveromon! De valakit találnom kell neki. Mert ez a balek szerelemből ki tudja miket tenne meg... Jobb, ha én mutatom be valakinek, mintha ő kezdene keresgélni.
2014. febr. 8. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedj sokat. Ha valaki épp szingli és tetszene a haverodnak akkor mutasd be neki.
2014. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Véletlenül nem Magadnak keresel csajt,ezzel a nagyon gagyi dumával?
2014. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!