Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegyek valamit valentin napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek valamit valentin napra és ha igen akkor mi lenne a tökéletes?

Figyelt kérdés

Szóval van 1 lány akivel több van köztünk mint barátság ,de nem járunk:) De arra gondoltam ,hogy meg lephetném valamivel Valentin nap alkalmából szerintetek jó ötlet?


Ha igen akkor ajándék ötlet?Egy 14 lány minek örlülne a legjobban?


17f


2014. jan. 29. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy csokinál felesleges nagyobb ajándékot venni.
2014. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néhány boltban lehet venni olyan csokit, aminek minden féle van a dobozán. pl. Átok rátok szénhidrátok, 1 évvel idősebb egy csokival boldogabb, és van szivecskés valentinnapra is, valami írva is van rá. szerintem én azt fogok venni, tényleg nem nagyon kell több. Leginkább az One Euro marketekben lehet venni. :)
2014. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha szeretnél járni vele akkor biztos vegyél neki ajándékot. Szerintem egy csoki megfelel vagy ha biztosra akarsz menni és úgy érzed tényleg szereted akkor adj neki rózsát is, de előtte győződj meg róla hogy ő is többet érez e irántad barátságnál, ne hogy "pofára ess", de ha nem tudod hogy mit érez irántad két értelmű válaszokat add akkor is adj neki ajándékot, legalább tisztába lesz az érzéseiddel :)
2014. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!